Getting Things Done, a może Mateusz Grzesiak? 20 e-booków za 20 zł [do 28 sierpnia]

28-08-2018, 23:45

Na doskonalenie się jest wiele sposobów - a na pewno warto polować na książki o rozwoju w dobrej cenie. Chcesz zapoznać się z metodą Getting Things Done albo przekonać się, na czym polega fenomen Mateusza Grzesiaka? Do 28 sierpnia wybierz jedną z książek za 20 zł.

Mindfulness. Inteligencja emocjonalna

Harvardowski poradnik dotyczący jednego z modnych nurtów sposobu na życie. Dowiedz się, czym jest mindfulness (uważność), dlaczego warto żyć według niej i jak to zrobić.

Mindfullness.

>> Upoluj za 20 zł

 

Dla chętnych, by poznać Mateusza Grzesiaka, jednego z najpopularniejszych "coachów". Książka opisuje techniki pracy z innym, odwołując się do coachingu, terapii, mentoringu i consultingu.

Mateusz Grzesiak. Psychologia zmiany

>>Upoluj za 20 zł

 

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II 

Technika GTD (Getting Things Done, czyli sztuka pracy efektywnej, a nie ciężkiej) została spopularyzowana przez Davida Allena 15 lat temu i wciąż pozostaje aktualna. Nowe wydanie ówczesnego bestsellera uwzględnia aktualną rzeczywistość i adresowane jest nie tylko do menedżerów wysokiego szczebla, ale praktycznie do każdego, kogo przytłacza nadmiar zadań do wykonania i rosnąca górka zaległości...

 

Getting Things Done

>> Upoluj za 20 zł

 

Jak zyskać nawet kilka godzin tygodniowo? Czy można od przemęczenia i narastającej frustracji przejść do skutecznego kończenia zaplanowanych zadań? Na pewno warto poznać nawyki zwiększające produktywność 7 miliarderów, 13 olimpijczyków, 29 wzorowych studentów i uczniów oraz 239 przedsiębiorców odnoszących sukcesy. Warto sprawdzić, czego możemy się od nich nauczyć!

15 tajemnic zarządzania czasem

>> Upoluj za 20 zł

Jacek Walkiewicz, psycholog, proponuje chwilę zastanowienia ("rozmyślenia") nad życiem. Jedno z najciekawszych pytań brzmi - czy warto kierować się wartościami?

Rozmyślnik Jacka Walkiewicza

>> Upoluj za 20 zł

 

Co to jest turkusowy model kierowania organizacją i jak wdrożyć go w firmie tak, by zapewnić nie tylko większą satysfakcję pracowników, ale i poprawić wyniki ekonomiczne przedsiębiorstwa? Praktyczny poradnik w nieco żartobliwej konwencji  "dziennika budowy" umożliwi szefom firm nie tylko skorzystanie z pozytywnych doświadczeń, ale i uporanie się z rozterkami i wahaniami.

Szef, który ma czas

>> Upoluj za 20 zł

 

Przestań być osobą miłą, grzeczną i dobrze wychowaną! No, może nie zmieniaj się w ordynarnego dzikusa, ale opanuj trudną sztukę mówienia "nie" w miejsce grzecznego czekania na swoją kolej. Poprowadzi Cię w swoim praktycznym przewodniku Bartłomiej Stolarczyk.

Naucz ich jak mają cię traktować

>> Upoluj za 20 zł

 

Ta książka może okazać się ciekawym doświadczeniem dla osób, które zawsze zamierzają zrobić ważne rzeczy w swoim życiu... kiedyś.

Nie tłumacz się, działaj!

>> Upoluj za 20 zł

 

Nawyk samodyscpliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża

Odrobina samodyscypliny przydałaby się (niemal) każdemu z nas. Książka podpowiada, jak nie bać się działania, odejść od perfekcjonizmu i lęku przed porażką, a także robić więcej w krótkim czasie.Samodyscyplina. Zaprogramuj wewnętrznego trenera

>> Upoluj za 20 zł

 

Nazywa się Ho"oponopono i jest wiekową nauką wywodzącą się z Hawajów. Poszukujesz odrobiny mistycyzmu i (nie odrobiny) harmonii w życiu? Sprawdź tę książkę.

Zero organiczeń!

>> Upoluj za 20 zł

 

Na tej liście nie ma nic dla Ciebie? W promocji Złota 20 Onepress czeka jeszcze 10 innych książek. Na ich upolowanie za 20 zł masz czas do 28 sierpnia 2018 r.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy