Gdzie biznes spotyka technologię. Targi Mobile-IT oraz Mobile Trends Conference już w lutym

PATRONAT MEDIALNY 03-11-2015, 07:02

Czy dzisiejszy świat biznesu mógłby funkcjonować bez szybkiego dostępu do internetu i urządzeń mobilnych? Ciężko wyobrazić sobie taką sytuację. Internet już dawno stał się areną wymiany informacji, a coraz nowsze urządzenia mobilne tylko ułatwiają szybki dostęp do potrzebnych danych. To one zaczęły określać nasz styl życia, wręcz ingerować w nasz codzienny rytm dnia. Dzięki nim dbamy o naszą aktywność fizyczną, dokonujemy zakupów, uczymy się, a nawet nawiązujemy towarzyskie relacje.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Dwa wydarzenia, Mobile Trends Conference oraz odbywające się równolegle  3. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT, sprawią, iż na początku przyszłego roku (17-19 lutego 2016 r.) EXPO Kraków ponownie stanie się sercem mobilnych technologii.

Myśląc o zmieniającym się świecie, organizatorzy Targów Mobile-IT przearanżowali zakres tematyczny targów. Jest to efekt zdobytych doświadczeń oraz wielu godzin rozmów z dotychczasowymi uczestnikami, co w efekcie zaowocuje połączeniem nowych stref tematycznych z tym, co zdało egzamin podczas poprzednich edycji. Targi Mobile-IT to jedyna impreza tego typu w południowej Polsce, na której krzyżują się drogi biznesu, nauki oraz pasji związanej z nowymi technologiami.

Mobile Trends Conference

Targi Mobile-IT zmieniają się dla odwiedzających

W tym roku nieprzypadkowo w nazwie wydarzenia pojawiło się słowo e-commerce, będące wyznacznikiem współczesnego spojrzenia na biznes. Zakupy mobilne są coraz powszechniejsze i coraz więcej środków wydaje się na reklamy mobile. Firmy zaczynają zauważać jak kluczowe jest dostosowanie swoich stron do urządzeń przenośnych. Dlatego też w czasie targów zaprezentowane zostaną rozmaite narzędzia marketingu internetowego, m.in.: usługi mobilne i kurierskie, porównywarki cen, serwery oraz środki zapewniające bezpieczeństwo i ochronę danych.

Podczas nadchodzącej edycji nie zabraknie stref specjalnych -  strefa gier i rozrywki

Przemysł gier komputerowych w Małopolsce rozwija się w szybkim tempie. Powstaje coraz więcej gier, które mogą konkurować na międzynarodowym rynku. Nie brakuje również pasjonatów, którzy nie wyobrażają sobie odcięcia od wirtualnego świata. Podczas targów Mobile-IT znajdzie się również miejsce dla wszystkich miłośników dobrej zabawy w wirtualnej rzeczywistości. Symulatory, konsole, oculusy i wiele innych gadżetów to to, co będzie można znaleźć w strefie gier i rozrywki.

Ciężko wyobrazić sobie Targi Mobile-IT bez strefy startupów, szczególnie w Krakowie, gdzie z roku na rok coraz więcej osób myśli o swoim biznesie. Zanim jednak startup odniesie sukces na Kickstarterze, warto go zaprezentować podczas takich wydarzeń jak Targi Mobile-IT , które gromadzą tak wielu zainteresowanych tą tematyką osób. Dlatego organizatorzy targów już dziś zachęcają do zgłaszania udziału.

Na odwiedzających Targi czeka również wiele innych, nowych stref, mających za zadanie pozwolić przetestować samodzielnie nowe rozwiązania, jakie niesie ze sobą świat mobile. 

Mobile Trends Conference świętuje jubileusz!

W tym roku odbędzie się  5. jubileuszowa edycja Mobile Trends Conference. To trzy dni, od 17 do 19 lutego 2016 r., podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. 17 lutego miejsce miał będzie Business Day, poświęcony zastosowaniu mobile w biznesie. Drugiego dnia, 18 lutego odbędzie się Inspiration Day, gdzie każdy będzie mógł wysłuchać budzących do działania prelekcji – aby móc rozwijać się zarówno w biznesie, jak i personalnie. 19 lutego to Development Day dedykowany przede wszystkim deweloperom, którzy tego dnia będą mogli wysłuchać również gości zza granicy.

Jak co roku wręczone zostaną nagrody Mobile Trends Awards przyznawane przez kapitułę konkursową dla najlepszych rozwiązań mobilnych roku. Eksperci ze świata mobile i IT wręczą statuetki podczas uroczystej gali, która będzie miała miejsce 18 lutego. Już teraz można zgłosić swoją firmę do konkursu, by móc zawalczyć o miano najlepszych i rozpocząć rok 2016 od podniesienia swojej wartości w branży poprzez otrzymanie nagrody przyznanej przez środowisko i dla środowiska związanego z szeroko rozumianym mobile.

Sprzedaż biletów na Mobile Trends Conference 2016 już ruszyła! Warto zdecydować się na ich wczesny zakup, ponieważ wiąże się on z niższą ceną biletów. Trwa również call for papers dla wszystkich zainteresowanych podzieleniem się swoją wiedzą i doświadczeniem w roli prelegenta MTC2016.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.2016.mobiletrends.pl.

Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz ClickMaster Polska.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.