Galopujące Pigułki Wiedzy - im szybciej się zdecydujesz, tym więcej zyskasz

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 18-10-2012, 13:34

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie wypróbowały jeszcze Pigułek Wiedzy: wszystkie bez wyjątku można teraz kupić taniej. Ich ceny pogalopowały dzisiaj w dół do 15 zł. Każdego dnia - do niedzieli 21 października - będą jednak rosły o 5 zł, dlatego warto zainteresować się tą akcją jak najszybciej.

Pigułki Wiedzy to maksymalnie 15-minutowe nagrania wideo z wypowiedziami specjalistów w dziedzinie biznesu, finansów lub rozwoju osobistego, którzy na podstawie własnych doświadczeń udzielają konkretnych porad na zadany temat. Dostępne są następujące Pigułki Wiedzy:

Badania Edgara Dale'a już w 1969 roku dowiodły, że po dwóch tygodniach pamiętamy zaledwie 10% tego, co przeczytaliśmy, 20% tego, co usłyszeliśmy, ale już 50% tego, czego dowiedzieliśmy się, oglądając film wideo.

Możesz się o tym przekonać na własnej skórze, korzystając z galopującej promocji na Pigułki Wiedzy. Koncepcja jest prosta: ceny zostały obniżone do 15 zł, każdego dnia - do niedzieli 21 października - będą jednak rosły o 5 zł. Promocja dotyczy wszystkich Pigułek Wiedzy bez wyjątku. Im szybciej zdecydujesz się na zakup, tym więcej zyskasz!

Czym są Pigułki Wiedzy i czego można się po nich spodziewać, dowiesz się z poniższego wideo:

Dowiedz się więcej i zamów dowolną Pigułkę Wiedzy


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy