Galaxy S IV już 14 marca. Liczba nowych funkcji zaskoczy?

19-02-2013, 09:26

Nowy Galaxy S IV musi się okazać sukcesem, a Samsung bez wątpienia chce mocno zaskoczyć użytkowników.

Eldar Murtazin często komentujący wydarzenia na rynku mobilnym poinformował na Twitterze, że 14 marca będzie czasem "dużych ogłoszeń". Jednocześnie stwierdził, że HTC znów nie da rady przez to zrealizować swoich prognoz sprzedaży.

Galaxy S IV

Nieoficjalny koncept Galaxy S4. Fot. Concept-phones.com

Więcej funkcji i nowy wygląd

- Zapiszcie sobie datę dużego ogłoszenia: 14 marca - napisał Murtazin. - I na razie bądźcie cicho. HTC znów nie zrealizuje planów sprzedażowych HTC One, tak jak to było w 2012 roku. Doniesienia o dacie premiery potwierdzają również źródła serwisu The Verge i SamMobile.

Sonda
Planujesz zakup Galaxy S IV?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Premiera Galaxy S IV ma się odbyć w Nowym Jorku, jednak nie ma co liczyć na to, że wygląd urządzenia poznamy przed jego premierą. Zanim pojawił się poprzedni S III, mieliśmy do czynienia z olbrzymią kampanią dezinformacyjną, która miała ochronić wart miliardy dolarów produkt. Tym razem prawdopodobnie będzie tak samo.

- Przeskok, jeśli chodzi o nowe świetne funkcje, będzie znacznie większy niż w przypadku poprzednich wydań Galaxy - informują źródła The Verge. Choć szczegółów oczywiście brak, przygotować powinniśmy się również na nowy wygląd smartfona, który prawdopodobnie przeniesiony będzie na całą linię nowych urządzeń Galaxy. Ktoś już teraz planuje zakupy?


Źródło: The Verge
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy