Galaxy S II z nowym Androidem już od marca

12-02-2012, 16:32

Już od początku marca użytkownicy najpopularniejszej linii smartfonów Samsunga mogą się spodziewać aktualizacji do Androida 4.0 - poinformował Eldar Murtazin, znany z publikowania rewelacji na temat rynku mobilnego.

Murtazin poinformował na Twitterze, że aktualizacji do Ice Cream Sandwich mogą się spodziewać w pierwszej kolejności posiadacze smartfonów Galaxy S II oraz Galaxy Note.

Czytaj także: Samsung: Coraz lepsza sprzedaż telewizorów

Warto przypomnieć, że pod koniec ubiegłego roku południowokoreański gigant poinformował oficjalnie, iż urządzenia Galaxy S II, Galaxy Note, a także Galaxy Tab zostaną zaktualizowane do najnowszej dostępnej obecnie wersji Androida z numerem 4.0. Do tej pory nie wiadomo było, kiedy dokładnie to nastąpi, jednak nieoficjalnie mówiło się o pierwszym kwartale tego roku.

Wśród sprzętów, które otrzymają stabilne wydania najnowszej wersji "Zielonego Robota" nieco później, znaleźć można również: Galaxy S II LTE, Galaxy R, Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 7.7, a także Galaxy Tab 7.0 Plus. Samsung zapewniał, że lista nie jest zamknięta, a być może znajdzie się również miejsce dla kilku niespodzianek.

Wciąż nie wiadomo natomiast, co ze smartfonem Galaxy S, który według nieoficjalnych informacji może otrzymać zestaw usprawnień. Miało to wynagrodzić użytkownikom brak pełnej aktualizacji systemu, czym producent obarczał zbyt małe zasoby sprzętowe urządzenia (choć Androida 4.0 otrzyma Nexus S niemal identyczny pod tym względem).

Czytaj także: Samsung Galaxy S III niezwykle cienki?


Źródło: Twitter
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy