Galaxy S II: Android 4.0 wkrótce dla użytkowników z Polski

13-03-2012, 09:54

Użytkownicy smartfona Galaxy S II z Polski, Korei Południowej, Węgier oraz Szwecji jako pierwsi otrzymają aktualizację do Androida 4.0 - poinformował we wtorek Samsung na swojej stronie internetowej.

Samsung ujawnił, że jest gotowy na udostępnienie aktualizacji dla użytkowników smartfona Galaxy S II. Nowy Android Ice Cream Sandwich był przez nich wyczekiwany już od dłuższego czasu, choć i tak południowokoreański producent jest jednym z pierwszych, który udostępnia swoim klientom nową wersję platformy.

Czytaj także: HTC słabo rozpoczęło rok

Nowości w pierwszej kolejności trafią do użytkowników wybranych państw w Europie, na których liście znajdziemy również Polskę. Samsung jak zwykle udostępnił również aktualizacje klientom z Korei Południowej, z której koncern się wywodzi.

- Mamy nadzieję, że nasi klienci będą zadowoleni z rozszerzonych możliwości swoich urządzeń Galaxy - czytamy na stronie firmy. Jak jednak zauważa Samsung, nie wszystkie sprzęty będą mogły skorzystać z aktualizacji w tym samym czasie, a w dużej mierze będzie to zależało od specyfikacji konkretnych modeli czy wykorzystywanego operatora.

Nieco później Android 4.0 Ice Cream Sandwich ma trafić również do urządzeń Galaxy Note oraz Galaxy S II Lite. Kolejna wersja "Zielonego Robota" wkrótce ma zostać udostępniona również dla tabletów Galaxy Tab 8.9 oraz 10.1. Samsung zapewnił tymczasem, że smartfona Galaxy S III nie zobaczymy w kwietniu.

Czytaj także: Nikt nie chce konkurować ze smartfonem iPhone


Źródło: Samsung
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy