Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Gadu-Gadu S.A. i Polkomtel S.A., operator sieci Plus, podpisały dziś umowę o współpracy, której efektem będzie rozpoczęcie działalności przez kolejnego mobilnego operatora telefonii komórkowej (MVNO).

Uruchomienie usługi MVNO producent komunikatora Gadu-Gadu planuje dopiero w drugiej połowie 2008 roku. W tym czasie spółka przedstawi też ofertę handlową, jak również markę, pod jaką będą świadczone usługi mobilnego operatora.

Gadu-Gadu S.A. jest już obecna na rynku telefonii komórkowej dzięki mobilnej wersji komunikatora. Firma od wielu miesięcy działa także na rynku telefonii internetowej - VoIP.

- Cieszymy się z podpisania umowy, zapowiadaliśmy wejście na rynek MVNO już podczas debiutu giełdowego - mówi Krzysztof Szalwa z Zarządu Gadu-Gadu S.A. - Dla Gadu-Gadu rynek telefonii komórkowej to naturalny, duży i atrakcyjny kolejny sektor. Jesteśmy już zresztą na nim obecni, oferując mobilne wersje komunikatora na telefony komórkowe. Teraz zaoferujemy użytkownikom pełnię możliwości usług telefonii komórkowej, pod znakiem GG. - dodaje przedstawiciel internetowej spółki.

Dla Polkomtel S.A. zawarcie umowy z Gadu-Gadu to kolejny etap realizacji strategii udostępniania infrastruktury na zasadach hurtowych. Z sieci tej firmy korzysta już Play, a przymierza się jeszcze Inteligo.

Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *