Foxconn wyprodukuje 150 tys. nowych iPhone'ów dziennie

08-09-2011, 12:08

Już we wrześniu może zostać wyprodukowanych nawet 6 milionów nowych urządzeń Apple'a.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jak poinformował DigiTimes, firmy produkujące nowego iPhone'a są gotowe do wytworzenia dużych nakładów urządzeń. Chiński Foxconn, by sprostać zainteresowaniu klientów, ma budować 150 tysięcy iPhone'ów 5 każdego dnia.

Czytaj także: iPhone 5 z ekranem mniejszym niż 4 cale

Sonda
Kupisz nowego smartfona od Apple'a?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Raport wskazuje również, że także producenci układów optycznych, paneli dotykowych oraz akumulatorów są przygotowani do działań "na pełnych obrotach". Warto zauważyć, że oprócz Foxconnu również Pegatron otrzymał zlecenie na wyprodukowanie części nowych iPhone'ów. Obecnie szacuje się jednak, że dotyczy to zaledwie 15 procent ich całkowitej liczby planowanych urządzeń.

Już we wrześniu ma zostać wyprodukowanych 5-6 milionów iPhone'ów 5. W czwartym kwartale roku Foxconn chce łącznie dostarczyć ponad 22 miliony smartfonów dla giganta z Cupertino. Dopiero w 2012 roku produkcję wspomóc ma Pegatron, który będzie odpowiedzialny również za większość nowych iPadów.

Do sieci wyciekło niedawno zdjęcie rzekomo zrobione nowym smartfonem Apple'a. Ma ono wskazywać na wbudowaną w urządzeniu 8-megapikselową kamerę. Przypuszcza się również, że telefon wyposażony będzie w procesor A5 stosowany obecnie w iPadzie 2.

Według wcześniejszych doniesień premiera nowego iPhone'a będzie miała miejsce jeszcze we wrześniu. Amerykański BestBuy, także według nieoficjalnych informacji, przygotowuje się natomiast do udostępnienia smartfona w październiku, zatem nie ma pełnej zgodności co do danych na ten temat.

Czytaj także: Apple rozpoczęło produkcję tańszego iPhone'a 4


Źródło: DigiTimes


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.