Firmowy pakiet promocyjny w pigułce

Artykuł sponsorowany 29-06-2010, 09:26

By Twoja firma była widoczna w Internecie, musisz postawić na dobry serwis WWW. Aby go stworzyć potrzebujesz trzech elementów: atrakcyjnej domeny, niezawodnego serwera i strony WWW, która zainteresuje Internautę. Wszystko to znajdziesz teraz w serwisie nazwa.pl. I to całkowicie za darmo!

www.nazwa.pl

Nie wystarczy już tylko być w Internecie, trzeba robić wszystko, aby ta obecność zwróciła uwagę potencjalnego klienta i zachęciła go do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa. Ułatwić Ci to może bogata oferta serwisu nazwa.pl, którego usługi wirtualne umożliwią każdej firmie start i rozwój w Sieci.

nazwa.pl

Na początek domena, którą zarejestrujesz za darmo. Dzięki niej możesz sprawić, że każdy z łatwością trafi na Twoją stronę WWW. W nazwa.pl wybór jest szeroki: domeny .pl i .eu, liczne domeny globalne (m.in. .com, .info), polskie domeny funkcjonalne (np. .com.pl, .sklep.pl) oraz ponad setka domen regionalnych (.waw.pl, .malopolska.pl). Każdy znajdzie coś dla siebie! Właściwie wyeksponowany adres pozwoli klientom z łatwością dotrzeć do strony WWW przedsiębiorstwa. Ponadto Twoja nowa domena posłuży Ci również do stworzenia profesjonalnego konta e-mail w firmowej domenie, które ułatwi komunikację oraz wpłynie na pozytywne postrzeganie przedsiębiorstwa.

Następnie stwórz atrakcyjny serwis WWW korzystając z unikatowej możliwości, jaką jest pozyskanie Strony WWW w modelu abonamentowym w nazwa.pl. Za jedyne 300 złotych rocznie Twoi klienci będą mogli zapoznać się z ofertą firmy zaprezentowaną w atrakcyjny sposób. Dzięki promocji "Strona WWW za darmo!" możesz wybrać jeden z ponad tysiąca aktualizowanych na bieżąco projektów i nie zapłacisz za niego ani grosza w pierwszym okresie abonamentowym. Serwis nazwa.pl dokona jego wdrożenia za darmo – wystarczy, że wyślesz materiały, które mają się znaleźć na witrynie. Zaoszczędzisz również na opiece nad Stroną WWW dzięki dodawanemu gratis do każdego projektu programowi Active.CMS. W prosty sposób możesz wprowadzać zmiany na witrynie i aktualizować jej zawartość, tak by Klienci mieli zawsze dostęp do aktualnych informacji o firmie i jej ofercie.

nazwa.plPamiętaj również o sprawdzonym i pewnym serwerze, na którym ulokowany zostanie m.in. Twoja Strona WWW i poczta e-mail. Znajdziesz taki w serwisie nazwa.pl. Filtry antyspamowe i antywirusowe, wykonywana co 24 godziny kopia zapasowa, całodobowy nadzór techniczny i najwyższej klasy Data Center to gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki promocjom dostępnym na www.nazwa.pl możesz już teraz mieć za darmo serwer Active. Skorzystaj z możliwości, jakie stwarza Ci półroczny darmowy test serwera i używaj jego funkcjonalności w tym okresie, ograniczając tym samym wydatki swojego przedsiębiorstwa.

nazwa.pl

Zaserwuj firmie porządną dawkę internetowej promocji z najwyższej półki. Odwiedź serwis nazwa.pl i skorzystaj z okazji, które przygotowane zostały z myślą o Twojej firmie.

www.nazwa.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  kalkulator OC mfind
pozycjonowanie


Aplikacja InPost Mobile

zabawki dla dzieci

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« strona główna  -  do góry ^
Serwisy specjalne: