Festiwal Przedsiębiorczości BOSS - Twoja osobista droga rozwoju!

PATRONAT MEDIALNY 22-03-2012, 14:22

Otwórz oczy! Tak Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club zachęca do wzięcia udziału w dziewiątej edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, która startuje już 24 marca w Krakowie. Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę partycypacji w bezpłatnych i certyfikowanych szkoleniach, a wśród prelegentów będzie roić się od specjalistów i praktyków biznesu. Zapisy już trwają!

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Tegoroczny siedmiodniowy BOSS od strony merytorycznej podzielony został na pięć bloków tematycznych: PR & Marketing, Zarządzanie & Finanse, HR, e-Business i Rozwój Osobisty. Członkowie zespołu projektowego przekonują, że ich Festiwal to niepowtarzalna okazja do zdobycia umiejętności przydatnych zarówno na studiach, jak i we wszystkich aspektach życia, w których potrzebne jest odpowiednie, pozytywne nastawienie. Pragną pokazać, że na ścieżce życia istnieje cała paleta barw rozwoju i nie warto być daltonistą, zauważając tylko sobie znane, ale niekoniecznie najbardziej korzystne kolory - stąd też postulat otwarcia oczu na nowe możliwości.

Organizatorzy zapewniają, że ich oferta programowa zadowoli nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Na Festiwal Przedsiębiorczości BOSS przygotowano 10 000 miejsc szkoleniowych w niemal 100 warsztatach i prelekcjach, które poprowadzą znani ludzie z zakresu najszerzej pojętego biznesu i rozwoju osobistego. Maciej Bennewicz, Dyrektor Rozwoju w firmie Norman Benett Group, mentor polskiego coachingu, spróbuje odpowiedzieć w sobotę na pytanie, czy coaching to przereklamowana moda, czy skuteczne narzędzie rozwoju osobistego. Paweł Tkaczyk, specjalista od brandingu, marketingu i reklamy, rozwinie, dlaczego według niego "Budowanie marki firmy powinno być określane mianem epickiego dramatu". W bloku tematycznym "Specjalnie dla Ciebie" Krzysztof Sarnecki, konsultant ponad sześciuset firm w USA, przeprowadzi niedzielne, kilkugodzinne szkolenie na temat skuteczności w biznesie i życiu osobistym.

Poniedziałkowa debata pomiędzy Pawłem Zarembą i o. Fabianem Błaszkiewiczem SJ skupiona będzie wokół etyki w biznesie, a Rafał Agnieszczak, twórca m.in. serwisu Fotka.pl, zdradzi, co w dzisiejszym świecie startupów liczy się bardziej: młodość i energia czy wiedza i doświadczenie.

Nie zabraknie także eksperta w dziedzinach psychologii osiągnięć, skutecznej komunikacji oraz efektywnego zarządzania, Bartosza Skwarczka, który odpowie na pytanie: "Czy pierwszy milion można uczciwie zarobić?". Wieczorne Spotkanie Inspirujące z Jasiem Melą pokaże wszystkim uczestnikom, że nie ma w życiu bariery, której nie dałoby się przełamać.

Jeśli myślałeś, że na BOSSie odnajdzie się tylko osoba z umysłem ścisłym, byłeś w błędzie. Bartłomiej Rak, założyciel portalu Socjomania, wykaże, że media społecznościowe są szansą dla humanistów na zaistnienie w przestrzeni cybernetycznej. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej spotkasz Fryderyka Karzełka - niezwykle charyzmatycznego mówcę, twórcę idei Permanentnego Rozwoju. Wyjaśni on, na czym polega przywództwo, i wskaże, kto tak naprawdę może zostać prawdziwym Leaderem. Jeśli zastanawiałeś się nad tym, jak korporacje wybierają swoich pracowników, Monika Juśkiewicz i Jarosław Juśkiewicz, specjalnie dla Ciebie, odsłonią kulisy działań headhunterów.

Na BOSSie nie zabraknie również czegoś dla fanów Public Relations. Paweł Jach przybliży spojrzenie na marketing okiem agencji reklamowych, a Marcin Jaśkiewicz z ISTV opowie, jak stworzyć własną telewizję internetową.

Jedną z ostatnich prelekcji na Festiwalu poprowadzi Sławomir Muturi. Ten nieruchomościowy rentier wskaże nowe możliwości inwestycji kapitału. To tylko niewielka część IX edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS. Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś wejdź na bosskrakow.pl, zobacz pełny harmonogram i zapisz się na szkolenia. I pamiętaj: od 24 marca OTWÓRZ OCZY!

Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją Festiwalu objęli Prezydent Miasta Krakowa - Jacek Majchrowski, Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa, Rektorzy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica, a także władze Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie i Loża Małopolska Business Centre Club. Partner Instytucjonalny - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Sponsor Strategiczny – Krakowski Park Technologiczny Sponsorzy: TeleTrade, Wydawnictwo OnePress, Home.pl, Fundacja dla AGH, SII, Neo-Net, Księgowość Polska, Żywiec Zdrój, Wenecja, Blow.

Partnerzy: Crux, Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego, Katedra Informatyki AGH, Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego AGH, wiem.co.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.