Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

eSIM dostępny w ofertach abonamentowych T-Mobile dla firm i klientów indywidualnych

29-04-2022, 08:48

eSIM – czyli wirtualne karty SIM – stosowane są coraz częściej przez producentów sprzętu mobilnego i cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów. I nie ma w tym nic dziwnego, eSIM się nie zniszczy, jego użycie pozwala zredukować produkcję plastiku, można go aktywować lub zamienić na inny dosłownie w jedną chwilę. Co więcej, w części smartfonów wirtualna karta, wgrana obok tradycyjnej, umożliwia korzystanie z dwóch numerów na raz (DualSIM).

Wymianę karty SIM na eSIM można w T-Mobile zamówić na dwa sposoby – udając się do jednego z salonów lub łącząc się z telefoniczną obsługą klienta. Instrukcję instalacji karty wraz ze specjalnym kodem QR klient otrzyma na podany przez niego e-mail, a jednocześnie na jego telefon dotrze wiadomość SMS zawierająca hasło niezbędne do otwarcia plików.

Sama czynność nie jest skomplikowana i bez problemu powinien poradzić z nią sobie każdy użytkownik, postępując zgodnie z podanymi wskazówkami. Warto wyświetlić je na oddzielnym urządzeniu, by cały czas mieć dostęp do informacji.

Usługa dostępna jest od dziś w:

  • Taryfach T 
  • MagentaBIZNES
  • Jump proFirma