E-commerce w Praktyce rusza jesienią!

PATRONAT MEDIALNY 03-09-2012, 19:57

Roadshow Akademii Empathy powraca w nowej odsłonie. Jesienny rozkład jazdy zakłada konferencje w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Start już 17 września. Rejestracja właśnie ruszyła!

Jesienna edycja wydarzenia przyniesie trzy główne nowości. Po pierwsze, organizatorzy wsłuchali się w głos branży i wraz z ekspertami opracowali agendę na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji wydarzenia.

Wśród poruszanych tematów pojawią się zagadnienia związane z technologią. Specjaliści Empathy – Internet Software House wyjaśnią korzyści płynące z automatycznych integracji z systemami zewnętrznymi w e-commerce. Nie zabraknie też kwestii prawnych. Czy klient z zagranicy jest kłopotliwy? Jak w praktyce wygląda sprzedaży transgraniczna? Jakie zmiany wiążą się z nową Dyrektywą o handlu elektronicznym? Na te pytania odpowie uczestnikom radca prawny Marianna Poproch-Wesołowska. Pod lupę zostaną także wzięte rozwiązania logistyczne dla e-commerce. Dlaczego warto sięgnąć po platformy wysyłkowe, postara się wyjaśnić Natalia Koszyczarek, Product Manager w Grupie Allegro odpowiedzialna za rozwój Sendit.pl. Nie zabraknie również porad dotyczących strategii Public Relations dla firm z sektora e-commerce, nowych technologii i IT. Tą działką zajmą się specjaliści Agencji Public Dialog – Karolina Borkowska oraz Paweł Bylicki.

Kolejną nowością roadshow Akademii Empathy jest znalezienie się na liście prelegentów osoby niezwiązanej bezpośrednio z branżą – Piotra Frankowskiego. Redaktor naczelny takich magazynów, jak TopGear czy RAMP, autor książki "Jeździć szybko" i zarazem jedyny polski dziennikarz samochodowy, którego artykuły ukazały się w ponad 12 krajach, zainspiruje uczestników swoją opowieścią o tym, jak zamienić pasję w sukces biznesowy.

Ponadto w stolicy Dolnego Śląska część uczestników konferencji będzie mogła skorzystać z warsztatów dotyczących zwiększania konwersji w e-sklepie, które poprowadzą przedstawiciele firmy Contium. Pełna agenda konferencji zostanie opublikowana już 5 września. Aby wziąć udział w warsztatach oraz konferencjach „E-commerce w Praktyce” należy zarejestrować się poprzez formularz na stronie www.akademiaempathy.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy