E-commerce w Praktyce rusza jesienią!

PATRONAT MEDIALNY 03-09-2012, 19:57

Roadshow Akademii Empathy powraca w nowej odsłonie. Jesienny rozkład jazdy zakłada konferencje w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Start już 17 września. Rejestracja właśnie ruszyła!

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jesienna edycja wydarzenia przyniesie trzy główne nowości. Po pierwsze, organizatorzy wsłuchali się w głos branży i wraz z ekspertami opracowali agendę na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji wydarzenia.

Wśród poruszanych tematów pojawią się zagadnienia związane z technologią. Specjaliści Empathy – Internet Software House wyjaśnią korzyści płynące z automatycznych integracji z systemami zewnętrznymi w e-commerce. Nie zabraknie też kwestii prawnych. Czy klient z zagranicy jest kłopotliwy? Jak w praktyce wygląda sprzedaży transgraniczna? Jakie zmiany wiążą się z nową Dyrektywą o handlu elektronicznym? Na te pytania odpowie uczestnikom radca prawny Marianna Poproch-Wesołowska. Pod lupę zostaną także wzięte rozwiązania logistyczne dla e-commerce. Dlaczego warto sięgnąć po platformy wysyłkowe, postara się wyjaśnić Natalia Koszyczarek, Product Manager w Grupie Allegro odpowiedzialna za rozwój Sendit.pl. Nie zabraknie również porad dotyczących strategii Public Relations dla firm z sektora e-commerce, nowych technologii i IT. Tą działką zajmą się specjaliści Agencji Public Dialog – Karolina Borkowska oraz Paweł Bylicki.

Kolejną nowością roadshow Akademii Empathy jest znalezienie się na liście prelegentów osoby niezwiązanej bezpośrednio z branżą – Piotra Frankowskiego. Redaktor naczelny takich magazynów, jak TopGear czy RAMP, autor książki "Jeździć szybko" i zarazem jedyny polski dziennikarz samochodowy, którego artykuły ukazały się w ponad 12 krajach, zainspiruje uczestników swoją opowieścią o tym, jak zamienić pasję w sukces biznesowy.

Ponadto w stolicy Dolnego Śląska część uczestników konferencji będzie mogła skorzystać z warsztatów dotyczących zwiększania konwersji w e-sklepie, które poprowadzą przedstawiciele firmy Contium. Pełna agenda konferencji zostanie opublikowana już 5 września. Aby wziąć udział w warsztatach oraz konferencjach „E-commerce w Praktyce” należy zarejestrować się poprzez formularz na stronie www.akademiaempathy.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. geralt


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.