e-Commerce Polska awards 2017 po raz piąty

05-07-2017, 18:48

Izba Gospodarki Elektronicznej już po raz piąty wyróżni e-sklepy w Konkursie e-Commerce Polska awards.

Po raz pierwszy w Konkursie pojawią się kategorie dla sektorów: e-medycyna, e-administracja oraz e-usługi. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w 17 kategoriach dedykowanych e-sklepom, bankom, ubezpieczycielom, reprezentantom e-medycyny, e-administracji oraz dostawcom innowacyjnych technologii. Termin zgłoszeń upływa 13 sierpnia 2017 roku.

Idea konkursu

Konkurs od lat skierowany jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych sklepów oraz platform internetowych. W zeszłorocznej edycji Konkursu po raz pierwszy pojawiły się kategorie dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, które znajdują się również w 5 edycji e-Commerce Polska awards.

Jury

Kapituła Konkursu e-Commerce Polska Awards to grono profesjonalistów praktyków w branży gospodarki cyfrowej. Tradycyjnie sklepy będą też oceniane przez klientów w głosowaniu na najlepszą obsługę klienta. Szczegóły związane z głosowaniem znajdują się w Regulaminie konkursu.

Gala Konkursu

Tradycyjnie rozdanie nagród e-Commerce Polska awards odbędzie się podczas uroczystej Gali w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Wieczorne przyjęcie, na którym będzie obecnych około 200 przedstawicieli branży cyfrowej, to wspaniała okazja do networkingu biznesowego, wymiany myśli i wzajemnych inspiracji.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag nagrodytag e-commerce
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy