e-bay stawia na Polskę? Home&You z nowym e-commerce. Przegląd#ebiznes

14-04-2017, 10:00

W dzisiejszym przeglądzie piszemy m.in. o komunikacyjnych planach eBay w Polsce, zmianach w sklepie internetowym Home&You i kolejnym banku z metodą płatności jednym kliknięciem. Zapraszamy do lektury.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


  • eBay, jedna z pierwszych globalnych firm e-commerce, będzie obsługiwana przez agencję PR Grayling Poland. Agencja będzie odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, komunikację korporacyjną i prowadzenie biura prasowego. eBay zdecydował się na współpracę z agencją Grayling na kilku rynkach europejskich - czyżby amerykański potentat chciał zwrócić na siebie większą uwagę w naszym regionie? (źródło: materiał prasowy Grayling Poland).
  • Home&You będzie wdrażać całkowicie nową platformę e-commerce, która umożliwi m.in. ciągły rozwój aplikacji i sprawną obsługę szczytów sprzedażowych. Serwis oparty o oprogramowanie open source Magento 2 wdroży firma Divante. Uruchomienie nowego serwisu jest planowane na III kwartał 2017 roku (źródło: materiał prasowy Divante).
  • Polski Standard Płatności BLIK z metodą jednego kliknięcia wdrożony w kolejnym banku. Klienci Banku Zachodniego WBK uzyskali możliwość płacenia w Internecie jednym kliknięciem, z potwierdzeniem hasłem transakcji (źródło: materiał prasowy Polskiego Standardu Płatności).
  • Grupa Kapitałowa Transition Technologies dostarczająca rozwiązania IT dla rynku energii, gazu, przemysłu oraz bioinformatyki odnotowała w 2016 roku przychody ok. 175 mln zł (wzrost o ok. 30% w stosunku do poprzedniego roku). Firma na 2017 rok przewiduje wzrost obrotów o minimum 50% i wzrost zatrudnienia o 500 osób. Obecnie firma posiada 9 biur w Polsce oraz 5 za granicą - najnowsze w Malezji (źródło: materiał prasowy Transition Technologies SA).
  • SMSAPI, platforma do masowej wysyłki SMS, wprowadza rozwiązanie E-mail booster, synchronizujące dwa kanały marketingowe: e-mail i SMS. Odbiorca, który nie odczyta newslettera w ciągu kilku godzin od wysłania, dostanie SMS z zachętą do sprawdzenia poczty (źródło: materiał prasowy SMSAPI).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzieSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag przegląd e-biznestag Graylingtag ebiznestag e-bay
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.