Druga odsłona spotkania z cyklu WebWro

PATRONAT MEDIALNY 13-04-2011, 10:37

Już 15 kwietnia 2011 w hotelu Scandic we Wrocławiu odbędzie się drugie z cyklu spotkań adresowanych do ludzi związanych z branżą internetową oraz entuzjastów sieci.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


WebWroCelem spotkań jest stworzenie przestrzeni dla wymiany poglądów i doświadczeń osób związanych z branżą internetową oraz podjęcie dyskusji na temat ciekawych projektów i tendencji w marketingu. Organizatorzy chcą, aby spotkania miały przede wszystkim wymiar praktyczny, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie unikatowej atmosfery do wymiany opinii i myśli wśród osób zainteresowanych nowymi trendami. Spotkania z cyklu WebWro mają charakter barcampowy, stąd brak z góry narzuconego tematu.

Na drugim spotkaniu wystąpią praktycy związani z różnymi obszarami działalności w internecie. Na dobry początek wystąpi Michał Sadowski, partner w Flexy Interactive, który opowie o monitoringu marki w mediach społecznych, a Sławomir Sochaj z Opera Software podzieli się wiedzą o mobilnym internecie w Polsce. Nie może na takim spotkaniu zabraknąć wątku związanego ze startupami. Marcin Deręgowski (Artefakt) oraz Michał Uherek opowiedzą o tym, jak podejść do nowych przedsięwzięć internetowych.

Szczegóły spotkania oraz rejestracja dostępne na stronie: webwro.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Wrocławtag WebWrotag spotkaniatag patronat DItag Barcamp
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.