Domeny z rynku wtórnego tylko w nazwa.pl

Artykuł sponsorowany 10-08-2010, 10:15

Chcesz zarejestrować atrakcyjny adres WWW, jednak ktoś Cię ubiegł? Teraz to żaden problem! Dzięki Giełdzie Domen serwisu nazwa.pl możesz szybko, łatwo i bezpiecznie odkupić domenę od jej Abonenta. Nie zwlekaj i już teraz zacznij promować firmowy serwis WWW dzięki dobrej nazwie.

www.nazwa.pl

nazwa.plLiczba wolnych domen kurczy się każdego dnia, a najciekawsze adresy są już zajęte. Ich wartość jest ogromna, zwłaszcza dla przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać Internet jako narzędzie swojej promocji. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej firm szuka sposobu na pozyskanie atrakcyjnego adresu. Dodawanie kolejnych wyrazów w nazwie i rejestracja coraz to dziwniejszych rozszerzeń sprawiają, że domena Twojego przedsiębiorstwa staje się skomplikowana i trudna do zapamiętania. Nie spełnia ona swojej funkcji ponieważ zbyt długi adres źle prezentuje się na wizytówkach, ulotkach, billboardach i innych materiałach reklamowych. Jest również trudny do zapamiętania zwłaszcza, jeżeli zawiera mało popularne rozszerzenie. Jak temu zaradzić? Wystarczy wejść na nazwa.pl i skorzystać z Giełdy Domen!

Kupno domeny na Giełdzie Domen

Giełda domen w nazwa.pl to codziennie dodawane nowe oferty sprzedaży. Obecnie jest ich ponad 45 tysięcy! Jeżeli domena, którą chcesz zarejestrować jest już w posiadaniu kogoś innego, możesz wysłać zapytanie ofertowe do takiej osoby. Ponadto w Giełdzie Domen masz możliwość negocjacji cen. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem domeny, ale koszt jej zakupu wydaje Ci się za wysoki, możesz wysłać propozycję nowej ceny do dotychczasowego Abonenta domeny. Nie czekaj i już teraz złóż ofertę kupna domeny!

Rejestruj domeny bez ryzyka i sprzedawaj je na Giełdzie Domen!

Inwestować w domeny może każdy, zarówno osoby bezpośrednio związane z branżą internetową czy inwestycyjną, jak i osoby nie mające szczególnej wiedzy w tych dziedzinach. Związane jest to z brakiem ryzyka przy inwestycji w domenę. Dzieje się tak, gdyż nabycie domeny nie wymaga ponoszenia wysokich kosztów. W nazwa.pl rejestracja adresu WWW na pierwszy okres abonamentowy w ramach promocji „Domeny za darmo!” nie kosztuje Cię ani grosza!

nazwa.plGiełda Domen to przede wszystkim bezpieczeństwo

Giełda Domen w serwisie nazwa.pl jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią swoje bezpieczeństwo i profesjonalizm usługodawcy. Sprzedając/kupując adres WWW za pośrednictwem Giełdy Domen, jest się zabezpieczonym przed zagrożeniami, jakie istnieją na popularnych serwisach aukcyjnych. Dzięki temu, że wszystkie domeny utrzymywane są w serwisie nazwa.pl nabywca adresu jest pewien, że osoba publikująca ofertę sprzedaży, jest do tego uprawniona. Zabezpieczone są również środki finansowe. W ich transferze pośredniczy operator Giełdy Domen. Pieniądze trafiają do sprzedającego dopiero po przekazaniu domeny, która jest obiektem transakcji. Poziom bezpieczeństwa podnosi również sformalizowana cesja, która stanowi potwierdzenie przekazania praw do domeny. Dokonując transakcji na Giełdzie Domen serwisu nazwa.pl unikasz również problemów związanych z transferem. Wszystkie oferowane adresy utrzymywane są w nazwa.pl, co powoduje, iż po zawarciu transakcji wystarczy jedynie dokonać cesji.

nazwa.plAdresy oferowane w Giełdzie Domen serwisu nazwa.pl znajdą uznanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ogromna baza dostępnych domen oraz oszczędność czasu przeznaczonego na znalezienie tego najkorzystniejszego, usprawni działania promocyjne przedsiębiorstwa, a bezpieczeństwo związane z transakcją pozwoli Ci spać spokojnie. Nie trać czasu na żmudne szukanie wolnego adresu. Już teraz poznaj szeroką ofertę Giełdy Domen w serwisie nazwa.pl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie
kalkulator OC mfind
pozycjonowanie


Aplikacja InPost Mobile

zabawki dla dzieci

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« strona główna  -  do góry ^
Serwisy specjalne: