Doborowa obsada na Płockamp #3 już w najbliższy czwartek, 14 stycznia #plockamp

PATRONAT MEDIALNY 13-01-2016, 12:45

Nowy rok oznacza zazwyczaj nowe wyzwania. Jeśli Twoje wyzwania są biznesowe i szukasz wiedzy na temat biznesu w internecie przyjdź na  Płockamp #3 - kolejną edycję, darmowego, inspirującego barcampu dla branży e-biznesu i nowych technologii, startupów oraz dojrzałego biznesu.

Tym razem podczas wydarzenia nie zabraknie prawdziwych gwiazd z różnych obszarów rynku IT: e-commerce, social media, blogosfery, programowania, monitoringu internetu oraz prawa w internecie. 

- Spotkanie przeznaczone jest dla osób prowadzących swój biznes lub myślących o jego założeniu, w szczególności zaś dla osób pragnących wprowadzić swój biznes do internetu. Zaprosiliśmy uznanych prelegentów z Polski, którzy podzielą się swoimi receptami na sukces, ale też przestrzegą przed zagrożeniami. Zależy nam, żeby uczestnicy czuli się swobodnie dlatego spotkania organizowane są w pubie, po pracy, na luzie, bez przysłowiowego krawata. Łatwiej nawiązać relacje kiedy nie ogranicza nas sztywna formuła np. typowej konferencji - mówi Małgorzata Gontarek, organizator Płockampu.

 

AGENDA

Wśród prelegentów kolejnego Płockampu pojawią się: 

  • MACIEJ BUDZICH (Mediafun.pl) - "Marketing może być fajny czyli niestandardowe sposoby na zrobienie szumu wokół swojej marki, produktu lub idei." 
  • ANNA RAK (Trusted Shops) - "Bezpieczeństwo prawne e-sprzedawcy oraz jego klientów podczas transakcji w Internecie." 
  • MARIUSZ WESOŁOWSKI (Uczestnicy.pl) - "Czy nowe trendy e-handlu są starymi mitami w handlu. Te i inne wróżby na 2016"
  • MIKOŁAJ WINKIEL (Brand24.pl) - "Po co Ci w firmie monitoring?"

W ramach bloku "Rób Internety w Płock" przeprowadzony zostanie wywiad z Tomaszem Zalewskim z Sensisoft. Tematem przewodnim wywiadu jest "Oswajamy freelancerów - jak wygląda praca w software house i dlaczego warto uczyć się programowania?"

Więcej szczegółów i sylwetki prelegentów na stronie: http://plockamp.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Hashtag wydarzenia na Twitterze: #plockamp

 

MIEJSCE, CZAS I REJESTRACJA

Płockamp #3 odbędzie się 14 stycznia (czwartek), w Klubie Suszarnia przy ul. Grodzkiej 4 w Płocku. Start o godzinie 17:30.

Organizatorzy zapewniają darmowy poczęstunek i napoje. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja poprzez stronę: http://plockamp3.evenea.pl/

 

PARTNERZY

Partnerem Głównym wydarzenia jest Urząd Miasta Płocka. Płockamp #3 został także objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka.

Sponsorzy wydarzenia: Pyszne.pl, WebTango.pl, Kancelaria Waldemara Podla, Klub Suszarnia oraz Sensisoft.

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, Dziennik Internautów, Radio dla Ciebie, Płock Żyje, Portal Płock, PetroNews.pl, Mediafun oraz MamStartup.

Partnerzy wspierający wydarzenie: Fundacja Startup Poland, Politechnika Warszawska, Photo Maker, Studenckie Forum BCC, AIP w Płocku oraz Startup Academy.

 

Kontakt z organizatorem:

Małgorzata Gontarek

info@plockamp.pl | mobile: +48 602-77-33-79


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag plockamptag patronat DItag Płock
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930