Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Do 5 lutego br. studenci mogą zgłaszać się do udziału w XIII edycji Progress Accounting Competition

25-01-2023, 16:23

PAC to ogólnopolski konkurs z rachunkowości dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych. Projekt swoim zasięgiem obejmuje uczelnie wyższe w całej Polsce, by wyłonić tych najlepszych. Jest to konkurs drużynowy, w rywalizacji mogą brać udział 3-osobowe zespoły.

Jakie wyzwania czekają na uczestników?

Konkurs składa się z dwóch etapów online oraz finału na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. W pierwszym etapie - od 6 do 19 lutego - uczestnicy będą musieli odpowiedzieć online na pytania zamknięte. Drugi etap będzie składał się z pytań otwartych i również będzie dostępny online przez 2 tygodnie.

Biorąc udział w konkursie, poza sprawdzeniem swoje wiedzy teoretycznej, będzie można zmierzyć się z przygotowanymi przez specjalistów z dziedzin rachunkowości i audytu case study, z którymi mają do czynienia na co dzień w swojej pracy. 

Najlepsze 10 drużyn otrzyma zaproszenie na kwietniowy finał.

Dlaczego warto wziąć udział?

Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody:

- staże i praktyki w znanych firmach audytowych,

- wartościowe nagrody rzeczowe i inne gadżety od Partnerów wydarzenia.

Poza tym warto pamiętać, że udział w takim konkursie to również cenne doświadczenie oraz kontakt z przedstawicielami największych przedsiębiorstw zajmujących się finansami i rachunkowością.

Organizatorem Konkursu „Progress Accounting Competition XIII”, jest Studenckie Koło Naukowe Progress, działające na Uniwersytecie Łódzkim.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać do 5 lutego na stronie wydarzenia.

Progress Accounting Competition


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *