DI na MyBlogLog

20-02-2007, 13:34

Fajnie jest poznać nieco bliżej osoby, które czytają DI, stąd też nasza niedawna decyzja dotycząca dodania Dziennika Internautów do społeczności zgrupowanych na MyBlogLog. Wyjaśnia to również pojawienie się, w lewym dolnym rogu strony głównej DI, "choinki" z awatarkami MBL ;-)

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


MyBlogLog to nie tylko nowy kanał komunikacji pomiędzy autorami blogów i serwisów a czytelnikami. To również platforma, która umożliwia lepsze poznanie się obydwu stron, zacieśnienie więzów oraz głębszą integrację, także pomiędzy samymi czytelnikami danej witryny.

MBL oferuje także możliwość śledzenia statystyk odwiedzalności swojej witryny. Można obserwować liczbę odwiedzających, skąd przybyli, jaka część bloga/serwisu była najczęściej otwierana oraz w które odnośniki najczęściej klikano. System nie jest jednak zbyt dokładny, ale dla wielu może okazać się bardzo przydatny.

Wspomniana wcześniej "choinka" prezentuje awatarki zarejestrowanych użytkowników MBL, którzy ostatnio odwiedzili Dziennik Internautów. Kliknięcie w wybrany obrazek przeniesie nas na osobistą stronę danego czytelnika, umieszczoną na MBL, gdzie z kolei można zapoznać się z jego własnymi stronami, blogami, społecznościami do których się przyłączył, blogi oraz serwisy, które czyta, listę jego znajomych z MBL, itp. Podobne gadżety z MBL szybko zdobywają sobie coraz większą popularność przede wszystkim wśród autorów blogów.

Jak zatem widać, zarejestrowani użytkownicy serwisu MyBlogLog nie tylko mogą przyłączać się do swoich ulubionych serwisów, ale również zakładać własne podstrony poświęcone prowadzonym przez siebie blogom i serwisom. To dla mnie, jak i całej redakcji DI, bardzo ciekawe doświadczenie i niesamowita przyjemność poznawać nieco bliżej ludzi, którzy czytają publikowane na łamach DI wiadomości.

Myślę, że również sami czytelnicy docenią możliwość lepszego poznania osób czytających DI. Co ważne, możliwa jest również bezpośrednia komunikacja pomiędzy użytkownikami MBL za pośrednictwem systemu komentarzy na MBL. Można wypowiadać się publicznie, zarówno na osobistej stronie danego użytkownika, jak i na stronie wybranej grupy, można również wysyłać prywatne wiadomości, widoczne tylko dla zainteresowanych.

MyBlogLog zrzesza już coraz więcej polskich użytkowników internetu. Działają też coraz bardziej aktywne i liczne polskie grupy, jak m.in. Poland - Wspólnota polskich użytkowników MyBlogLog, czy też Społeczność użytkowników platformy blogowej Blox.pl

Ciekawa formuła powstałego na początku 2006 roku MyBlogLog została kilka miesięcy temu dostrzeżona i doceniona przez Yahoo, które w styczniu br. zakupiło ten serwis społecznościowy. Efektem tego wcielenia jest już umożliwienie użytkownikom MBL prezentacji swoich fotografii z serwisu Flickr. Możliwe, że wkrótce z MBL zintegrowane zostaną kolejne serwisy, będące w posiadaniu Yahoo, jak np. Del.icio.us.

Serwis utrzymuje się ze sprzedaży płatnych kont w MBL, które oferują nieco więcej funkcji, niż konta bezpłatne oraz nieograniczony dostęp do statystyk serwisów dodanych przez danego użytkownika MyBlogLog. Jak na razie MBL jest pozbawiony reklam.

Poniżej nieco większa niż na głównej "choinka" z awatarkami czytelników DI zarejestrowanych w MBL. Zachęcam do wzajemnego poznawania się i życzę wielu nowych, sympatycznych znajomych :)

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag internauci
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.