DevOpsDays zawitają w listopadzie do Warszawy! Zgarnij zniżkę i ucz się od najlepszych!

PATRONAT MEDIALNY 27-10-2016, 11:16

Już 22-23 listopada rusza druga, polska odsłona międzynarodowej konferencji - DevOpsDay Warsaw. Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, networking oraz wspaniała zabawa - to wszystko czeka na Was w hotelu Gromada Airport!

Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Pini Reznik (Container Solutions), Jorg Schad (Mesosphere) i Grzegorz Cempla (Ocado Technology) właśnie potwierdzili swój udział w konferencji w roli prelegentów! Aktualną listę prelegentów znajdziecie na stronie DevOpsDays Warsaw 2016, a już wkrótce agenda zapełni się kolejnymi gorącymi nazwiskami. Jest na co czekać!

DevOpsDays 

Ignite Talks, czyli solidna porcja wiedzy w pigułce!

Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite Talks można zgłaszać poprzez formularz, który znajdziecie na stronie DOD Warsaw.

Wejściówka tylko 250 zł - pospiesz się, bo ich liczba jest ograniczona!

Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Mesosphere, Allegro czy Container Solutions, nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz! Specjalnie dla czytelników Dziennika Internautów organizator przygotował zniżkę. Podając przy rejestracji kod "Dziennik", zyskasz 15% zniżki!

Do zobaczenia w Warszawie!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag mikroserwisytag mesostag DevOps
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy