DevOpsDays Warsaw 2016 za nami - wiemy, co przyczyniło się do tak dużego sukcesu konferencji!

PATRONAT MEDIALNY 03-12-2016, 15:23

Polska edycja międzynarodowej konferencji DevOpsDays przyciągnęła około 350 entuzjastów DevOps z Polski i ze świata. Spotkaliśmy się 22-23 listopada w warszawskim hotelu Gromada, a innowacyjna formuła konferencji okazała się strzałem w dziesiątkę!

Brawa dla najlepiej ocenionych prelegentów!

Rzeczowa agenda, aktualne tematy i najlepsi specjaliści DevOps to bez wątpienia cenne atuty konferencji. Na scenie można było zobaczyć wielu znanych w środowisku ekspertów, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem i wchodzili w interakcje z publicznością. A kto wypadł najlepiej? Na uczestnikach największe wrażenie wywarli: Seth Thomas, Rafał Kuć, Pini Reznik, Jorg Schad oraz Tomasz Pająk. Gratulujemy i liczymy na więcej za rok!

DevOpsDays Warsaw 2016

Dla każdego coś dobrego…

Podobnie jak w zeszłym roku uczestnicy najbardziej chwalili wyjątkową atmosferę na konferencji. Jak nie trudno się domyślić, DevOpsi byli też pod dużym wrażeniem wysoce merytorycznych wykładów oraz możliwości networkingu, który stał się nieodłącznym elementem konferencji. Większość uczestników pojawiło się na DevOpsDays Warsaw 2016, żeby nauczyć się i dowiedzieć czegoś nowego. Bardzo pozytywnie została oceniona także możliwość poznania innych specjalistów z branży. Jednak nie da się ukryć, że największą mocą tej konferencji byli... ludzie :) To właśnie dzięki nim udało się połączyć naukę i zabawę, a to wszystko w przyjacielskiej atmosferze.

Docker, Mesos i mikroserwisy - to główne tematy, które chcą rozwijać uczestnicy DevOpsDays Warsaw 2016 na następnych edycjach.

Chcecie więcej DevOps? Mamy zniżkę na Atmosphere 2017!

Kultura DevOps przebojem wdarła się na szczyt najbardziej pożądanych obecnie tematów, ale w Polsce wciąż jest postrzegana w kategorii nowości. Z rozwiązań DevOps korzysta m.in. Facebook, Flickr i Allegro, czyli prawdziwi giganci na rynku. Jeśli chcecie zgłębić ten temat i wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju DevOpsowej przygodzie - dołączcie do konferencji Atmopshere! Mamy dla Was 10% zniżki, wystarczy przy rejestracji wpisać kod rabatowy “dod_friend. Łapcie zatem okazję i do zobaczenia w Krakowie!

Zobacz także:

Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu

To lektura obowiązkowa dla kierowników jednostek biznesowych i informatycznych, którzy zmagają się z rosnącą złożonością funkcjonowania działów IT. Przeczytaj tę powieść, a zrozumiesz, jak ukryte mechanizmy mogą stymulować lub hamować firmę.*

Przyszłość zaczyna się dzisiaj

O tym, co będzie działo się podczas DevOpsDays Warsaw 2017, najlepiej przekonać się na własnej skórze już dziś, kupując bilety w promocyjnych cenach. Aż 68% uczestników zadeklarowało chęć powrotu - teraz Ty także masz wyjątkową okazję sprawdzić, na czym polega magia DevOpsDays. Nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz!

Zobacz na YouTube jak wyglądały wykłady podczas DevOpsDays Warsaw 2016 i śledź nowości na pomocą Facebooka i Twittera!

 

* Linki afiliacyjne. Kupując książki poprzez te linki wspierasz funkcjonowanie redakcji Dziennika Internautów.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag mikroserwisytag mesostag DevOps
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930