DemoCamp: tylko do niedzieli możesz zgłosić swój startup do konkursu

PATRONAT MEDIALNY 11-05-2012, 21:49

To ostatnie dni na decyzję o "wyjściu z garażu" i pokazaniu się na DemoCampie. Możesz kupić stoisko i zgłosić się do konkursu startupów.

18 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się już czwarta edycja DemoCampu. Na przestrzeni targowej pokaże się ponad 30 startupów, dzisiaj prezentujemy sekrety kilku z nich.

 • Fanpoint pomaga markom komunikować się na Facebooku
  Na pewno nie wiecie, że ekipa z Fanpoint była na tyle zdeterminowana zgłębieniem mechanizmów sprzedażowych Facebooka, że poprzez Google Translate zrobiła tłumaczenie koreańskiego bloga?

 • Pobli umożliwia publikację zleceń i zbieranie ofert od wykonawców
  Mocno zdziwiło nas, że chwilę przed wejściem kapitałowym ich potencjalni inwestorzy postanowili poddać ich próbie. Prezes funduszu (oczywiście incognito) o północy, dzień przed spotkaniem z twórcami Pobli złożył niestandardowe zlecenie w serwisie. Chłopacy z Pobli samodzielnie zajęli się jego realizacją i dostarczyli prezesowi zamówienie (konkretnie bilety) na czas. To finalnie przekonało inwestora.

 • RekrutacjaBezCV.pl to rekrutacja wideo... bez CV
  W zaprzyjaźnionej restauracji obsługują ich kelnerzy, którzy znaleźli pracę dzięki ich systemowi. Mogą liczyć na stałe rabaty na obiady.

 • Cogision to platforma do przeprowadzania zdalnych testów użyteczności
  Kiedy zaczynali, średnia wieku zespołu nie przekraczała 24 lat. O dziwo, projekt zrodził się z kooperacji dwóch studentów Politechniki Poznańskiej i ich wykładowcy. Trzy lata po starcie startup zatrudnia kilkanaście osób, a średnia wieku... pozostała taka sama. Bacha (jedyna dziewczyna w IT) jest miłośniczką 226 km triathlonu Ironman, Dawid specjalistą od bałaganu w biurze, a po godzinach udziela porad lekarskich (drugi fakultet - lekarz medycy). Oficjalną maskotką teamu jest Brązowa Owca.

Sekrety pozostałych startupów poznasz, biorąc udział w DemoCampie.

Nie zwlekaj, zarejestruj się: democamp.org

Jeszcze tylko do niedzieli przyjmowane są zgłoszenia do konkursu startupów. We wtorek organizatorzy planują opublikować finałową "dziesiątkę".


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy