Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

DDoS z użyciem botnetu bazującego na IoT. Historia aktywności w usługach Google do sprawdzenia w jednym miejscu. Przegląd cyberbezpieczeństwa - 1.07.2016

01-07-2016, 07:26

Z dzisiejszego przeglądu dowiecie się m.in. o narzędziu LizardStresser niesławnej grupy Lizard Squad, które służy do tworzenia botnetów o ogromnej sile, o udostępnieniu przez Google usługi My Activity, o mobilnym trojanie Hummer i wiele więcej.

Zapraszam do czytania i komentowania, a jeśli sami natraficie w internecie na ciekawy, aktualny lub ponadczasowy artykuł dotyczący bezpieczeństwa, prześlijcie mi do niego link na adres anna@di24.pl - są spore szanse, że zamieszczę go w następnym przeglądzie wydarzeń.

 

Niezbędnik DI, cyberbezpieczeństwo, firma bezpieczna w internecie

Czy ostatnio pobrałeś załącznik z nieznanego źródła? Wstawiłeś firmowe pliki na prywatny dysk? Podałeś firmowy adres e-mail na publicznym forum? Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie i

pobierz darmowy poradnik

Niezbędnik DI: Firma bezpieczna w internecie

Poradnik został opracowany przez redakcję Dziennika Internautów we współpracy z ekspertami Partnera Merytorycznego - firmy Microsoft - oraz licznym gronem ekspertów branży IT. Patronat honorowy nad publikacją objęły: Ministerstwo Cyfryzacji, GIODO oraz Krajowa Izba Gospodarcza.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *