Czytnik Google zostanie zamknięty za 2 tygodnie. Na co się przesiąść?

19-06-2013, 22:44

Jakie są najciekawsze alternatywy dla Czytnika Google?

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Zapowiedź zamknięcia Czytnika Google była jedną z najczęściej komentowanych decyzji wyszukiwarkowego giganta w ciągu ostatnich miesięcy. Choć problem już mocno ucichł, wielu użytkowników wciąż nie miało czasu na szukanie interesujących alternatyw. Poniżej znajdziecie więc listę tych najbardziej godnych uwagi.

Feedly

Feedly

Jedną z aplikacji, która zyskała najwięcej po ogłoszeniu planowanego zamknięcia Readera, było narzędzie Feedly. Usługa dostępna jest w wersji webowej, ale posiada również minimalistyczne klienty dla iOS oraz Androida. Jedną z największych zalet narzędzia jest bardzo prosty interfejs, w którym wręcz nie da się zgubić. Więcej na temat Feedly znajdziecie na stronie producenta.

Flipboard

Flipboard

Usługi Flipboard bez wątpienia nie trzeba przedstawiać fanom przeglądania wiadomości na urządzeniach mobilnych. Unikalny sposób przerzucania stron sprawia, że wielu wybiera właśnie to narzędzie jako towarzyszkę porannej kawy. Atrakcyjne duże grafiki zarówno na Androidzie, jak i iOS rekompensują w większości przypadków brak przeglądarkowej wersji programu.

NewsBlur

NewsBlur

Osoby poszukujące zaawansowanego czytnika RSS powinny zainteresować się narzędziem NewsBlur, które poza przeglądarką, uruchomić można również na platformach mobilnych. W tym przypadku najbardziej wymagający mają do dyspozycji również możliwość przejścia na płatną wersję usługi - kosztującą 24 dolary rocznie.


Źródło: DI24.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.