CopyCamp 2016: Publikacja pokonferencyjna

14-03-2017, 14:06

Dziennik Internautów od dawna promuje konferencję CopyCamp, która jest jedyną w swoim rodzaju impreza poświęconą prawu autorskiemu we współczesnym świecie. Poruszane tam zagadnienia interesują wielu naszych Czytelników toteż śpieszymy donieść, że Fundacja Nowoczesna Polska wydała publikację pokonferencyjną.

Publikacja dostępna jako PDF, MOBI, EPUB lub zwykły tekst stanowi zapis wystąpień przedstawicieli krajów wyszehradzkich. Możemy się z niej dowiedzieć jak wyglądają problemy zbiorowego zarządzania w Czechach albo problemy Open Acses na Węgrzech. Podejmowane są również tematy bardziej ogólne jak np. relacje między prawami autorskimi i prawem dostępu do informacji lub istnienie "szarej strefy" pomiędzy wyjątkami praw autorskich a prawami przysługującymi na wyłączność.

CopyCamp 2016

Na piątym CopyCampie udało się nam zgromadzić największą do tej pory liczbę gości zagranicznych, reprezentujących odmienne punkty widzenia z wielu różnych stron świata. Najwięcej prelegentów pochodziło z państw Grupy Wyszehradzkiej (V4)i organizatorom konferencji zależało na zaakcentowaniu ich punktu widzenia.

Dodamy jeszcze, że oprócz tej publikacji dostępne są nagrania wystąpień z CopyCamp 2016.

Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejny CopyCamp.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy