Comarch doradcą MSWiA przy ePUAP i pl.ID

08-04-2009, 11:18

Usługi doradcze i konsultingowe podczas i realizacji istotnych dla kraju projektów, takich jak ePUAP 2 czy pl.ID, pilotowanych przez MSWiA, będzie teraz wykonywała firma Comarch - poinformowano w komunikacie prasowym. Do wydania jest ponad 66 mln zł.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


7 kwietnia br. firmy Comarch SA w konsorcjum z PricewaterhouseCoopers Polska podpisały umowę ramową z Centrum Projektów Informatycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zgodnie z umową strony mają świadczyć usługi doradcze i konsultingowe dla realizacji takich projektów informatycznych, jak ePUAP w wersji 2, sieć 112, pl.ID.

- Podpisanie tej umowy ramowej jest potwierdzeniem silnego zaangażowania Comarch na rynku administracji publicznej – mówi Paweł Prokop, odpowiedzialny w zarządzie Comarch za sektor publiczny. – Wraz z naszym konsorcjantem jesteśmy w stanie zaoferować komplementarny i unikalny w skali Polski zbiór kompetencji naszych zespołów projektowych - obiecuje Prokop.

Zawarta właśnie umowa obejmuje doradztwo strategiczne, w tym planowanie projektów, analizę wymagań, opracowanie architektury, opracowanie dokumentacji oraz ewentualnych zmian w przepisach prawa dotyczących obszarów działania prowadzonych projektów.

Dodatkowo firmy mają zapewnić wsparcie zespołów wykonawczych Centrum Projektów Informatycznych MSWiA w zakresie zarządzania programami i portfelami projektów, jak również zorganizowania Biura Projektu.

W myśl zawartej umowy CPI MSWiA ma możliwość udzielania zamówień do kwoty ponad 66 mln zł w ciągu 4 lat od dnia zawarcia umowy.


Następny artykuł » zamknij

Gry konsolowe vs. gry na PC-ta

Źródło: Comarch


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag umowytag pl.IDtag MSWiAtag informatyzacjatag ePUAPtag Comarchtag 112
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.