Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Cloud Computing GigaCon 2023: Bezpłatne spotkanie z potęgą chmury w biznesie

05-06-2023, 16:31

Jak dołączyć do grona przedsiębiorców, którzy odkryli zalety chmury – optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT? Będzie można sprawdzić to podczas nadchodzącej konferencji Cloud Computing GigaCon, dla której Dziennik Internautów jest patronem medialnym.

Cloud Computing GigaCon

Gdy zastanawiasz się, jak włączyć się do grona pionierów wykorzystujących cloud computing w biznesie, odpowiedź może być bliżej, niż myślisz. Dziennik Internautów, jako patron medialny, ma przyjemność zaprosić Cię na konferencję online Cloud Computing GigaCon, która odbędzie się 6 czerwca 2023 roku.

Konferencja oferuje szeroki wachlarz tematów, które pozwolą Ci odkryć zalety chmury obliczeniowej - od optymalizacji kosztów, przez szybkość wdrożenia, aż do elastyczności rozwiązań IT. Reprezentanci wiodących firm zaprezentują swoje najnowsze narzędzia i rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować sposób, w jaki zarządzasz swoim przedsiębiorstwem.

Tematyka wykładów obejmuje trendy, nadzieje, prognozy i wyzwania związane z chmurą obliczeniową, pierwsze kroki przy wdrożeniach usług chmury, zarządzanie aplikacjami i infrastrukturą w chmurze, bezpieczeństwo danych, prawne aspekty cloud computing, a także zastosowanie chmury do zmniejszenia kosztów i usprawnienia procesów w firmie.

Zaproszenie skierowane jest do wyższej i średniej kadry zarządzającej, pragnącej zrewolucjonizować działanie swojej firmy i uprościć przepływ informacji. Konferencja z pewnością zainteresuje także szerokie grono odbiorców szukających nowych rozwiązań chmurowych i pragnących wprowadzić zmiany w dotychczas posiadanych zasobach.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i dostępna na stronie organizatora

Cloud Computing GigaCon


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *