Chmura Microsoft z rozwiązaniami Fortinet, premiery gier. Przegląd #ebiznes

03-07-2017, 12:04

W dzisiejszym przeglądzie znajdziecie m.in. nowinki ze świata gier i filmów, a także co nieco o zwiększaniu bezpieczeństwa rozwiązań dzięki współpracy dwóch znanych firm. Zapraszamy do lektury.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


  • Kolejna nowość Wydawnictwa Techland. Jako partner Codemasters oraz Koch Media w Polsce, firma wypuściła na rynek polski Micro Machines World Series. Znana seria powróciła z nową odsłoną na PlayStation 4, Xbox One i PC (źródło: materiał prasowy wydawnictwa Techland).
  • Fortinet i Microsoft rozszerzają współpracę w ramach programu Fortinet Fabric Ready. W jej wyniku rozwiązania bezpieczeństwa firmy Fortinet zostały zintegrowane z usługą Microsoft Azure Security Center, co ma z punktu widzenia użytkowników Microsoft Azure zwiększy bezpieczeństwo i poziom ochrony zasobów chmurowych w czasie rzeczywistym (źródło: materiał prasowy firmy Fortinet).
  • Firma Homepay - dostawca rozwiązań fintech, działający od 2010 roku - wprowadza natychmiastowe przelewy z technologią Pay-by-Link. Dzięki remu rozwiązaniu sklepy i serwisy internetowe mogą przyjmować płatności w sposób zautomatyzowany, z szybką autoryzacją ze strony płacącego (źródło: materiał prasowy firmy Homepay).
  • Bloober Team ogłosił termin premiery gry ">observer_". Tytuł w wersjach na PC, PS4, XboxOne - z udziałem znanego aktora Arkadiusza Jakubika w jednej z główych ról - zadebiutuje w Polsce w III kwartale tego roku (źródło: materiał prasowy Bloober Team).
  • Serwis Netflix rozwija się pod względem technologicznym. Niedawny debiut - serial Okja - to pierwszy w serwisie film dostępny w technologii dźwięku Dolby Atmos. Netflix wspiera tę technologię jako pierwszy serwis SVOD na świecie. Więcej tytułów udostępnionych zostanie już wkrótce (źródło: materiał prasowy Netfliksa).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.