CDP.pl zaoferuje filmy. Widz zapłaci za dostęp "na zawsze"

28-05-2013, 15:23

Zamknięte testy serwisu filmowego rozpoczęła spółka CDP.pl z grupy CD PROJEKT. Firma ujawniła, że na jej platformie widz nie będzie płacił za jednorazowy, ale za stały dostęp do danego filmu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Serwis cyfrowej dystrybucji plików CDP.pl jest kojarzony przede wszystkim z grami, a także z e-bookami i komiksami. Teraz ma być poszerzony o filmy z gatunku science-fiction, horrory, obyczajowe oraz produkcje kina alternatywnego.

Platforma umożliwi wielokrotne oglądanie zakupionego filmu i będzie funkcjonować w modelu DTO (download-to-own) oraz streamingu w technologii Microsoft Silverlight.

CDP.pl poinformowała, że w pierwszym etapie beta-testów grupa 100 użytkowników będzie testować nowo wprowadzone rozwiązania. W drugim etapie CDP.pl zaprasza do testów szerszą grupę ludzi. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym etapie mogą zarejestrować się na stronie www.cdp.pl/testy-filmow, gdzie można znaleźć formularz rejestracyjny do pozostawienia swojego e-maila.

zrzut

Nie wszystkie osoby zgłaszające się do testów zostaną do nich dopuszczone. Grupa testerów ma być wylosowana. Dla aktywnie testujących CD Projekt obiecuje filmy, e-booki i gry gratis.

Czytaj także: Obrazek z Hobbita w aplikacji mobilnej? Dla Hollywoodu to piractwo!Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.