Cała Polska już w Google Street View. Zobacz swoją okolicę

23-04-2013, 11:45

Tym razem Google naprawdę się postarało, a zdjęcia do popularnej usługi mapowej wykonywano nawet w niewielkich miejscowościach.

Do Google Street View trafiły odświeżone zdjęcia m.in z ŁodziSzczecinaBydgoszczyLublina czy Katowic, jednak przeglądać w trzech wymiarach można teraz również znacznie mniejsze miejscowości - jak zapewnia wyszukiwarkowy gigant, w usłudze znajduje się już cała Polska.

Długoterminowy projekt

Sonda
Korzystasz regularnie ze Street View?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Już od początku ubiegłego roku Google intensywnie rozwija swoją usługę Street View w Polsce, a samochody koncernu z Mountain View można było spotkać nawet w najmniejszych miastach. Choć wygląda na to, że Polacy nie mają problemu z samochodami Google'a, rozwiązanie nie jest wszędzie witane z otwartymi rękami.

Swoich domów w Street View nie obejrzą na przykład Niemcy, gdzie usługa Google'a wzbudziła bardzo duże obawy o prywatność. Biorąc pod uwagę, że władze Litwy czy Estonii próbują wykorzystywać narzędzie np. do kontrolowania podatników, ostrożność wydaje się jak najbardziej uzasadniona.

Zobacz swój dom

Na razie większość użytkowników skupi się jednak prawdopodobnie na wyszukiwaniu w Street View ciekawych miejsc ze swojej okolicy. Przypomnę, że aby uruchomić nowy tryb, wystarczy przejść na stronę Map Google, a następnie przeciągnąć ikonkę ludzika (z panelu nawigacji) w wybrane miejsce, które chcemy wirtualnie zwiedzić. Udanej zabawy!


Źródło: Google
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930