Budowlana porównywarka cen

07-12-2007, 00:05

Porównywarki cen na stałe zagościły już w naszym internetowym krajobrazie. Asortyment produktów dostępnych w tych serwisach jest zazwyczaj bardzo podobny: elektronika, urządzenia RTV/AGD, książki czy motoryzacja. TaniaChata.pl oferuje coś zupełnie innego.

Serwis, tworzony równolegle w Łodzi, Warszawie, Poznaniu i Żarach to porównywarka cen materiałów budowlanych. TaniaChata.pl porównuje ceny towarów oferowanych przez markety budowlane, sieci hurtowni budowlanych oraz niewielkie, lokalne firmy.

Jak mówią twórcy serwisu, portal TaniaChata.pl powstał z myślą o tych, którzy w okresie boomu budowlanego nie chcą przepłacać za materiały budowlane czy wykończeniowe. Chcemy, by odnajdywali jak najtańsze produkty bez jeżdżenia po składach budowlanych czy hipermarketach - mówią Marcin Kryska i Robert Rewiński.

Oprócz komercyjnego charakteru serwisu, Kryska i Rewiński deklarują również, że mają inny cel, nieco bardziej ideowy. Chcą zachęcić młodych Polaków do pozostania w kraju i wybudowania własnego domu. Przekonać ich, że jest to przedsięwzięcie realne i może być znacznie tańsze niż zakup mieszkania.

Źródło: TaniaChata.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag porównywarkitag budownictwo
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy