Błyskawiczna rezerwacja miejsc w restauracjach

05-08-2011, 21:06

Citilia.pl umożliwia użytkownikom bezpłatną i błyskawiczną rezerwację miejsc w prawie 8000 restauracji w 17 największych miastach w Polsce.

- Sam wielokrotnie próbowałem zarezerwować miejsce w restauracji i rezygnowałem, gdy nie udało mi się dodzwonić do lokalu, a jak wybierałem się z nastawieniem, że "może uda mi się zjeść kolację", to niejednokrotnie słyszałem, że w restauracji nie ma wolnych miejsc, a to jest irytujące - mówi Marcin Mieszek, założyciel serwisu. W internecie możemy zamówić dostawę jedzenia online do biura czy domu, możemy poczytać, jakie restauracje polecają inni pasjonaci jedzenia, wyszukać interesujące promocje czy zniżki na posiłki, ale internetowa rezerwacja miejsc w restauracjach to świeża pozycja na rynku. Citilia.pl posiada największą bazę restauracji, co wyróżnia ją na tle konkurencji.

Citilia.pl - strona główna serwisu
fot. - Citilia.pl - strona główna serwisu
- Nasi użytkownicy szczególnie doceniają łatwość rezerwacji - bez rejestracji, z poziomu jednej strony - podkreślają twórcy serwisu. - Po rynkowej ewaluacji projektu uwzględniliśmy wszystkie uwagi użytkowników oraz restauratorów. Stąd aplikacja mobilna, która niebawem zostanie wprowadzona na rynek. Jest ona przygotowywana na platformy iOS (wykorzystywaną w iPhone'ach) i Android. Pozwoli na wyszukanie restauracji w otoczeniu użytkownika, sprawdzenie opinii na jej temat oraz zarezerwowanie miejsca bezpośrednio z poziomu aplikacji.

W ciągu miesiąca działania na polskim rynku projekt rozwinął się w znaczący sposób, m.in. maksymalnie upraszczając proces dodania restauracji. Dzięki temu restaurator przechodzi przez kilka kroków rejestracji w parę minut. Mimo rozwoju serwisu jego model biznesowy nie uległ zmianie. Restauratorzy zakładają konta dla swoich restauracji bezpłatnie, mają do nich nieograniczony dostęp z możliwością edycji zamieszczonych treści, a jedyne opłaty, jakie są przewidziane (po bezpłatnym okresie testowym), to niskie opłaty za każde zarezerwowane miejsce.

- Restauracjom zapewniamy automatyzację rezerwacji, dzięki czemu użytkownik jest w stanie otrzymać potwierdzenie dokonania rezerwacji w 30 sekund ze 100% gwarancją - chwalą się twórcy Citilia.pl. Warto podkreślić, że od użytkowników serwis nie pobiera żadnych opłat.

Serwis dostępny jest pod adresem Citilia.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy