BlackBerry Curve 3G gotowy na nowy system

10-08-2010, 12:42

BlackBerry Curve 3G to nowy smartfon RIM przystosowany do obsługi nowego systemu BlackBerry 6. Nowe urządzenie ma być przystępnym cenowo smartfonem przystosowanym do obsługi szybkich sieci 3G (HSDPA) i umożliwiającym przeglądanie internetu i mediów.

BlackBerry Curve 3G jest wyposażony w szybki procesor 624 MHz, pełną klawiaturę QWERTY, optyczny trackpad, wbudowany moduł GPS oraz Wi-Fi. Ma także specjalne klawisze dedykowane multimediom.

BlackBerry Curve 3G
fot. RIM - BlackBerry Curve 3G

Ponadto urządzenie wyposażono w zaawansowany odtwarzacz multimediów oraz slot na karty microSD/SDHC obsługujący pojemności do 32 GB. Jest aparat cyfrowy 2 MP z możliwością nagrywania wideo. Urządzenie oferuje obsługę serwisów społecznościowych, komunikatorów, poczty e-mail, wiadomości tekstowych.

>>> Czytaj: BlackBerry Torch rozjaśni przyszłość RIM? (wideo)

Bardzo istotne jest przystosowanie BlackBerry Curve 3G do systemu BlackBerry 6 udostępnionego w zeszłym tygodniu wraz ze smartfonem BlackBerry Torch 9800. System ten zachowuje funkcje komunikacyjne znane z BlackBerry, ale ma lepszą przeglądarkę z obsługą kart, lepiej radzi sobie z obsługą multimediów, ma odświeżony interfejs i oferuje użytkownikowi doświadczenia bardziej zbliżone do tego, co spotykamy w najnowszych smartfonach.

BlackBeery Curve 3G (model 9300) będzie dostępny na rynku od sierpnia. Więcej informacji o urządzeniu można znaleźć pod adresem www.blackberry.com/curve3G

>>> Czytaj: Niemiecki rząd rezygnuje z BlackBerry i iPhone'ów


Źródło: RIM
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy