BIC Away Days Zima 2011 - wyjazd szkoleniowy dla młodych przedsiębiorców

komunikat prasowy 02-12-2011, 17:18

Brama Innovation Camp zaprasza na kolejny z serii wyjazd szkoleniowy BIC Away Days, który odbędzie się w weekend 8-11 grudnia 2011 w Zakopanem. Tym razem uczestnicy nauczą się technik analizy finansowej w przedsiębiorstwie na szkoleniu Entrepreneurial Finance - Investment Steps for Developing a Successful Venture. Szkolenie poprowadzi mieszkający w Warszawie amerykański ekspert Ken Globerman, który wspiera swoim doświadczeniem kadrę średniego szczebla dużych organizacji oraz twórców startupów.

Wyjazd jest skierowany do młodych przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwinąć zrozumienie procesu biznesowego z perspektywy finansów i inwestycji, zbudować umiejętności używania podstawowych technik finansowych w przedsiębiorstwie, nauczyć się podejścia zespołowego do rozwiązywania problemów biznesowych oraz obudzić w sobie ducha przedsiębiorczości. Warsztat będzie wysoce interaktywny, angażujący uczestników w pracę nad danymi finansowymi. Będzie bazował na pomysłach biznesowych, które przedstawią uczestnicy. Trzeba wziąć ze sobą swój laptop oraz być dyspozycyjnym przez cały weekend.

Szkolenie Entrepreneurial Finance - Investment Steps for Developing a Successful Venture będzie oparte o wiedzę i doświadczenie Kena Globermana, który był w przeszłości odpowiedzialny za zarządzanie czterema inwestycjami z portfolio amerykańskiej firmy Knox Lawrence International, w tym za ich rozwój strategiczny oraz za finansowanie zewnętrzne. Ponadto Ken Globerman pracował 6 lat w ramieniu inwestycyjnym mediów Grupy WPP, MEC (poprzednio Young & Rubicam) – piątej największej na świecie sieci agencji medialnych – oraz posiada dyplom MBA w dziedzinie Finansów oraz Zarządzania Przedsiębiorstwem (ang. Finance and Entrepreneurial Management) Stern School of Business Uniwersytetu Nowego Jorku. Jest to zatem szkolenie, którego nie należy przegapić. W Polsce Globerman prowadził już szkolenie dla pracowników Agory oraz kilku startupów, pierwszy raz natomiast będzie współpracował z Politechniką Warszawską.

Chętni do wzięcia udziału muszą uzasadnić, w jaki sposób skorzystają na warsztacie oraz przedstawić swój pomysł na biznes. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, zostaną wybrani najlepsi, najbardziej zmotywowani uczestnicy. Studenci oraz doktoranci z aktualną legitymacją mają zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie za darmo. Pozostałe osoby również są zaproszone do udziału, lecz na swój koszt, udział w szkoleniu pozostaje jednak bezpłatny.

Na wyjeździe nie zabraknie wolnego czasu na atrakcje narciarskie oraz spacery. Uczestników będzie gościć Willa Halka położona nad samą Doliną Strążyską.

Więcej informacji oraz rejestracja: www.bicaway-zima.evenea.pl
Termin zapisów: 5 grudnia (poniedziałek), godz. 12.00

Zapraszamy!

Zespół BRAMA Innovation Camp


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy