Bezpłatny e-book SEO Content Marketing

PATRONAT MEDIALNY 20-09-2016, 06:53

SeoStation, narzędzie służące do monitorowania efektów pozycjonowania, stworzyło darmowego e-booka „SEO Content Marketing”. Wspomnianą publikację można pobrać bezpłatnie. Dziennik Internautów jest partnerem wydania.

E-book „SEO Content Marketing” stanowi kompendium wiedzy na temat optymalizacji materiałów umieszczanych na stronach internetowych w celu zwiększania na nich ruchu oraz ich widoczności w Google. Czytelnicy znajdą w nim odpowiedzi na pytania, m.in.: jak dobierać słowa kluczowe, jak optymalizować materiały promocyjne pod kątem SEO, jak mierzyć efekty działań.

– Co było impulsem do napisania e-booka? Wiele osób zarządzających witrynami internetowymi nie dostrzega korzyści SEO, które mogą płynąć z odpowiedniego wdrożenia strategii content marketingowej. Ludzie nie są świadomi, że właściwa optymalizacja materiałów umieszczanych w serwisach, może mieć niebagatelny wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania Google. Tworząc naszego e-booka, chciałyśmy zwrócić uwagę na tę kwestię – mówi Marta Gryszko, współautorka publikacji.

Publikacja została stworzona z myślą o właścicielach serwisów internetowych, specjalistach
ds. marketingu i promocji, osobach zarządzających treściami na stronach internetowych oraz pozycjonerach.

Darmowy e-book jest możliwy do pobrania tutaj.

SEO Content Marketing

Autorkami publikacji są Marta Gryszko i Karolina Gudecka. Marta Gryszko jest związana
z branżą SEO od 2005 roku. Prowadzi bloga o pozycjonowaniu, tworzy kursy SEO. Jest właścicielką firmy INFEO Marta Gryszko i partnerką w Wake App Sp. z o.o. Karolina Gudecka od 2009 roku pracuje w branży marketingu internetowego. Zdobywała doświadczenie jako specjalistka ds. marketingu i PR, m.in. w serwisie finansowym Bankier.pl, sieci reklamy internetowej Goldbach Audience (obecnie Stroer Digital Media), 
a obecnie w firmie Wake App.

Partnerami wydania są: Dziennik Internautów oraz Brandle, Clusteric, Magazyn Online Marketing Polska, Nowa Koncepcja SEO, Nowy Marketing.

SeoStation to narzędzie dla właścicieli stron i agencji SEO, umożliwiające wygodne monitorowanie efektów pozycjonowania. SeoStation od 5 lat wspiera polskich SEO-wców.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag SEOtag patronat DItag ebooktag content marketing
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031