Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa i zarządzania sieciami komputerowymi w 6 miastach

PATRONAT MEDIALNY 10-05-2016, 09:24

Profesjonaliści IT będą mogli za darmo zdobyć wiedzę, jak lepiej chronić infrastrukturę IT w swoich firmach i instytucjach. Szkolenia odbędą się w stolicach sześciu województw: Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Warszawie i Krakowie.

Axence zaprasza na bezpłatne szkolenia poświęcone bezpieczeństwu i zarządzaniu sieciami komputerowymi. Uczestnicy poznają m.in. najnowsze rodzaje ataków i sztuczek cyberprzestępców oraz dowiedzą się, jak minimalizować ryzyko ataków hakerów i uszczelnić systemy zabezpieczeń w swoich organizacjach. Oprócz wiedzy, organizator i partnerzy wydarzenia przygotowali upominki licencyjne i rzeczowe. Będzie można także zdobyć dodatkowe nagrody.

Tematyka szkoleń

  • najczęstsze zagrożenia, ataki, podatności i luki bezpieczeństwa IT
  • dobre praktyki, najskuteczniejsze sposoby prewencji i walki z zagrożeniami w sieciach IP
  • wymogi prawne monitorowania użytkowników, obowiązki i uprawnienia administratora
  • zintegrowane zarządzanie IT w organizacji: od monitorowania sieci do audytów legalności oprogramowania i ochrony danych przed wyciekiem
  • ile kosztuje nas złe zarządzanie IT / Ile możemy zyskać dzięki dobremu zarządzaniu IT?
  • optymalizacja kosztów w dziale IT – jak oszczędzić realne pieniądze dzięki technologiom?
  • nowe metody ochrony stacji roboczych, serwerów i urządzeń mobilnych

Szczegółowe informacje na temat szkoleń, wskazówki dojazdu, agendę oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie http://axence.net/szkolenia-2016/.

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa i zarządzania IT w 7 miastach

Dla kogo?

Bezpieczeństwo sieci to jeden z najważniejszych tematów w branży IT. Stanowi priorytet dla większości firm oraz instytucji, a nowości związane z tym zagadnieniem interesują wielu specjalistów. Szkolenia są adresowane do wszystkich profesjonalistów IT zainteresowanych tematem m.in. CIO, dyrektorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci oraz systemów informatycznych, inżynierów wsparcia technicznego itd.

Informacje o organizatorze

Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Chcemy podzielić się tą wiedzą z uczestnikami naszych bezpłatnych szkoleń. Doradzimy specjalistom IT jak usprawnić zarządzanie infrastrukturą IT, zarządom podpowiemy zaś jak optymalizować koszty jej obsługi.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930