Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa i zarządzania IT: nowe terminy w Warszawie i Wrocławiu

PATRONAT MEDIALNY 24-05-2016, 15:02

W związku z olbrzymim zainteresowaniem darmowymi szkoleniami Axence z bezpieczeństwa i zarządzania IT organizator postanowił uruchomić zapisy na dwa nowe terminy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa i zarządzania IT

Axence zaprasza do rejestracji na dwa nowe terminy bezpłatnych szkoleń poświęconych bezpieczeństwu i zarządzaniu sieciami komputerowymi. Spotkania odbędą się 2 czerwca w Warszawie i 17 czerwca we Wrocławiu. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy poznają m.in. najnowsze rodzaje ataków i sztuczek cyberprzestępców oraz dowiedzą się, jak minimalizować ryzyko ataków hakerów i uszczelnić systemy zabezpieczeń w swoich organizacjach. Oprócz wiedzy, organizator i partnerzy wydarzenia przygotowali upominki licencyjne i rzeczowe. Będzie można także zdobyć dodatkowe nagrody.

Tematyka szkoleń

  • najczęstsze zagrożenia, ataki, podatności i luki bezpieczeństwa IT
  • dobre praktyki, najskuteczniejsze sposoby prewencji i walki z zagrożeniami w sieciach IP
  • wymogi prawne monitorowania użytkowników, obowiązki i uprawnienia administratora
  • zintegrowane zarządzanie IT w organizacji: od monitorowania sieci do audytów legalności oprogramowania i ochrony danych przed wyciekiem
  • ile kosztuje nas złe zarządzanie IT / ile możemy zyskać dzięki dobremu zarządzaniu IT?
  • optymalizacja kosztów w dziale IT – jak oszczędzić realne pieniądze dzięki technologiom?
  • nowe metody ochrony stacji roboczych, serwerów i urządzeń mobilnych

Szczegółowe informacje na temat nowych terminów, wskazówki dojazdu, agendę oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie http://axence.net/szkolenia-2016/.

Dla kogo?

Bezpieczeństwo sieci to jeden z najważniejszych tematów w branży IT. Stanowi priorytet dla większości firm oraz instytucji, a nowości związane z tym zagadnieniem interesują wielu specjalistów. Szkolenia są adresowane do wszystkich profesjonalistów IT zainteresowanych tematem m.in. CIO, dyrektorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci oraz systemów informatycznych, inżynierów wsparcia technicznego itd.

W siedmiu pierwszych odsłonach tegorocznego cyklu szkoleń Axence wzięło udział ponad 700 osób.

Informacje o organizatorze

Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Przez ten czas firma zdobyła duże doświadczenie w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Jej eksperci chcą podzielić się tą wiedzą z uczestnikami bezpłatnych szkoleń. Doradzą specjalistom IT jak usprawnić zarządzanie infrastrukturą IT, zarządom podpowiedzą zaś jak optymalizować koszty jej obsługi.

 

niezbędnik DI cyberbezpieczeńśtwo firma bezpieczna w internecie

 

Czy ostatnio pobrałeś załącznik z nieznanego źródła? Wstawiłeś firmowe pliki na prywatny dysk? Podałeś firmowy adres e-mail na publicznym forum? Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie i

pobierz darmowy poradnik

Niezbędnik DI: Firma bezpieczna w internecie

Poradnik został opracowany przez redakcję Dziennika Internautów we współpracy z ekspertami Partnera Merytorycznego - firmy Microsoft oraz licznym gronem ekspertów branży IT. Patronat honorowy nad publikacją objęły: Ministerstwo Cyfryzacji, GIODO oraz Krajowa Izba Gospodarcza.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.