Bardzo czarny pendrive, nowa karta graficzna, kamera 4K. Przegląd #sprzęt

03-04-2017, 15:51

Niemal każdego dnia na rynku pojawiają się nowe sprzęty elektroniczne - od małych, ciekawych gadżetów po zaawansowany sprzęt komputerowy, telekomunikacyjny czy użytkowy. W przeglądzie #sprzęt znajdziecie przykłady takich rozwiązań dostępnych na polskim rynku. Zapraszamy do lektury!

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


  • ADATA uzupełnia swoją ofertę akcesoriów z certyfikatem MFi dla urządzeń Apple o pendrive AI920 w kolorze Jet Black - dodatek do iPhone'a 7 w tym samym odcieniu. Zastosowana farba jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie (odporność na zarysowania 2H) oraz na wodę i kurz (źródło: materiał prasowy ADATA).
  • Sony rozszerza możliwości HDR (High Dynamic Range — duży zakres dynamiki) wielu swoich produktów profesjonalnych. Nowe wersje oprogramowania użytkownicy systemów kamerowych do transmisji na żywo, serwerów, monitorów i kamkorderów uzyskają możliwość transmisji na żywo w jakości HD HDR (źródło: materiał prasowy Sony).
  • Dla fanów wieszania telewizorów na ścianach marka ART przygotowała nowy uchwyt ART AR-75 - pozwoli on zamontować większość płaskich odbiorników TV (do 65 cal przekątnej) w odległości 5,5 cem od ściany. Uchwyt posiada blokadę zabezpieczającą telewizor przed zsunięciem. Maksymalna waga wieszanego telewizora to 50 kg (źródło: materiał prasowy ART).
  • Karta graficzna Strix GeForce® GTX 1080 Ti, przygotowana do obsługi VR, to najnowsze dzieło ASUS i Republic of Gamers. Najnowszy procesor graficzny (GPU) NVIDIA® GeForce GTX 1080 Ti zapewnia o 35% większą wydajność niż GeForce GTX 1080. Unikatowa technologia Auto-Extreme z komponentami Super Alloy Power II zapewnia najwyższą jakość i niezawodność działania (źródło: materiał prasowy ASUS).
  • Debiutująca na rynku kamera Samsung Gear 360 wspiera rozdzielczość 4K w video oraz fotografiach i adresowana jest do fanów VR i treści 360 stopni. Gear 360 cechuje się lekką i mobilną konstrukcję, wyposażona jest w światłoczułe matryce 8,4 MP oraz jasne obiektywy o ogniskowej F2.2 typu „fisheye”. Umożliwia też łatwe udostępnianie, przeglądanie i edytowanie treści (źródło: materiał prasowy Samsung).

Zapraszam do czytania i komentowania. Znacie nowość wartą zasygnalizowania? Napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że Wasza informacja trafi do kolejnego przeglądu.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag sprzęttag przegląd #sprzęt
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.