Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

4 czerwca w Warszawie odbył się Startup Gym, impreza mająca na celu stworzenie platformy kontaktu pomiędzy inwestorami oraz interesującymi polskimi projektami ze świata internetu oraz IT. Dla zwiększenia atrakcyjności wydarzenia Startup Gym przyjął formę konkursu, w ramach którego zaprezentowało się trzydzieści projektów. Po zaciętej rywalizacji jury złożone z ekspertów w dziedzinie działań w obszarze internetu oraz nowych technologii wyłoniło trzy najlepsze startupy.

Startup Gym finaliści i jury

Pierwsze miejsce przypadło w udziale ekipie AudioTrip, startupowi zajmującemu się tworzeniem mobilnych przewodników po najciekawszych atrakcjach turystycznych różnych regionów. Na drugim stopniu podium stanął zespół 4Screens skupiający się na rozwoju platfromy to tworzenia interaktywnych aplikacji dostępnych na wielu ekranach. Trzecie miejsce zajął projekt Case I Want, umożliwiający stworzenie własnego telefonicznego etui za pomocą internetu oraz druku 3D.

 Startup Gym Turbotlumaczenia

Prócz prezentacji startupów imprezę wzbogaciła obecność ponad dwudziestu dużych inwestorów oraz wystąpienia partnerów (Keycon.pl, Wspólnicy.pl, CloudOx, Noerr, myPhone) i gości – Tomasza Machały (redaktor naczelny naTemat.pl) oraz Łukasza Misiukanisa, prezesa zarządu Socializer S.A., spółki wartej niemal sto milionów złotych.

 Startup Gym partnerzy

Startup Gym odbył się w przyjemnej i twórczej atmosferze, która umożliwiła projektom zestawienie własnych wizji z wymaganiami inwestorów. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować partnerom, patronom medialnym oraz wszystkim gościom za uczestnictwo i pomoc w zorganizowaniu tego ciekawego wydarzenia.

Startup Gym uczestnicy

Startup Gym rozmowy

Startup Gym rozmowy


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *