Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Appspirina mini: iOS Performance and Memory Management we Wrocławiu

PATRONAT MEDIALNY 08-05-2012, 08:13

MobileDeveloper.pl zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Appspirina mini, która odbędzie się 9 maja we wrocławskim Klubie Muzeum (Plac Strzegomski 2). Barcamp poświęcony będzie programowaniu na system operacyjny iOS, temat przewodni spotkania to wydajność, dlatego prelegenci opowiedzą m.in. o zarządzaniu pamięcią (ARC) czy Xcode Instruments. Swoje prezentacje pokażą Karol Kozimor i Karol Wojtaszek.

Karol Kozimor od 8 lat zajmuje się zagadnieniami na styku sprzętu i oprogramowania. Zaczynał, tworząc łatki do jądra Linuksa, w końcu zostając opiekunem jednego ze sterowników. W zamierzchłych czasach współtworzył polską dystrybucję Linuksa o nazwie Aurox. Obecnie, jako współzałożyciel iOSynergy, zajmuje się rozwojem urządzeń i akcesoriów współdziałających z iPodami i iPhone'ami oraz budowaniem na ich bazie gotowych rozwiązań. Najwięcej czasu pochłania mu dopracowywanie procedur testowych dla czytników kodów kreskowych. Prywatnie tańczy tango i uwielbia dobrą kawę.

Karol Wojtaszek ukończył jako inżynier Politechnikę Poznańską na kierunku Informatyka oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość, Inwestycje Kapitałowe. Jest programistą z 8 letnim doświadczeniem, od 2 lat tworzy aplikacje w iOS. Był programistą Gentoo Linux, gdzie zajmował się kompatybilnością programów z kompilatorem GCC, lokalizował dokumentację Gentoo Linux na język polski oraz opiekował się polskimi pakietami tej dystrybucji. Od 2 lat jest związany z firmą AppUnite.com z Poznania, w której projektuje i programuje aplikacje dla iOS.

 

Spotkania inicjowane przez MobileDeveloper.pl odbywają się już niemal od roku. Skupiają społeczność programistów mobilnych z całej Polski. Barcampy Appspirina mini umożliwiają rozwój osobom związanym z tematem mobile developmentu, które chcą budować silną społeczność. 

Sponsorem wydarzenia jest Onet.

Tradycyjnie już barcamp będzie prowadzony w języku angielskim. Start o godzinie 19:00. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Pamiętaj jednak, aby wcześniej zarejestrować się na stronie: www.tinyurl.pl?CCurC5Qs

Więcej szczegółów dostępnych jest na www.mobiledeveloper.pl

Wystąpienia z poprzednich barcampów i konferencji dostępne są na kanale: www.youtube.com/user/mobiledeveloperpl


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Następny artykuł » zamknij

NASA potwierdza włamanie