Anonymous ujawniają wewnętrzne dane kontrahenta FBI

09-07-2011, 20:30

Grupa haktywistów nie daje o sobie zapomnieć, tym razem publikując materiały dotyczące organizacji współpracującej z amerykańskim rządem.

Włoska policja zatrzymała niedawno kilku członków Anonymous, jednak grupa nie zraża się wpadkami i publikuje kolejne porcje informacji.

>>Czytaj także: Anonymou pogrozili palcem Apple

Sonda
Anonymous są zagrożeniem dla USA?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Tym razem Anonymous na Twitterze udostępnili linki do prywatnych e-maili oraz baz danych IRC Federal, która współpracuje m.in. z amerykańskim Departamentem Obrony oraz FBI. Pliki wciąż dostępne są do pobrania z ThePirateBay.

Grupa, jak zwykle, nie przebiera w słowach, a poza wulgarną nazwą operacji jej członkowie stwierdzili, iż działania były "nuklearnym atakiem na systemy wroga". Anonymous napisali również, że "podrzucają ich bazy danych oraz prywatne e-maile".

Wśród udostępnionych materiałów można znaleźć m.in. szczegóły dotyczące projektu SIM (Special Identities Modernization), który ma "redukować aktywność przestępczą i terrorystyczną poprzez ochronę wszystkich nagrań związanych z zaufanymi jednostkami oraz ujawniać tożsamość tych z nich, którzy są zagrożeniem dla Stanów Zjednoczonych oraz ich sojuszników".

IRC Federal na razie nie potwierdziło żadnych informacji dotyczących włamania.

>>Czytaj także: Czołowy haker LulzSec: Chcemy zwrócić uwagę na korupcję, cenzurę i nadużycia


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy