Android 4.0 Ice Cream Sandwich jeszcze w tym roku

08-09-2011, 09:48

Kolejna wersja Androida prawdopodobnie w pierwszej kolejności trafi do nowego smartfona Google'a.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Eric Schmidt był bardzo wylewny podczas niedawnej konferencji Dreamforce w San Francisco. Okazuje się, że za jednym zamachem zdradził termin premiery nowego Androida, a prawdopodobnie także kolejnego smartfona, którego przygotuje wyszukiwarkowy gigant.

Czytaj także: Zakup Motoroli to nie tylko patenty

Sonda
Nowy smartfon Google'a będzie realnym zagrożeniem dla iPhone'a 5?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

- Mamy nowy system operacyjny z pewnych względów nazywany Ice Cream Sandwich, który zostanie udostępniony w październiku lub listopadzie, czym jesteśmy naprawdę podekscytowani - powiedział Schmidt. Chodzi oczywiście o Androida 4.0, o którego terminie premiery do tej pory nikt oficjalnie nie wspominał.

Mówiło się za to o udostępnieniu nowego smartfona Google'a o nazwie Nexus Prime. Jest niemal pewne, że to właśnie na nim wyszukiwarkowy gigant zaprezentuje kolejną wersję swojej platformy. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, nowe urządzenie powinniśmy zobaczyć w sklepach jeszcze w tym roku.

Warto przypomnieć, że Nexus Prime to pod względem specyfikacji prawdziwa bestia. Urządzenie ma oferować procesor 1,5 GHz, wsparcie dla 4G LTE oraz powinno radzić sobie z odtwarzaniem i nagrywaniem wideo w jakości 1080p. Do tego dodać należy gigabajt pamięci operacyjnej oraz "monstrualnie duży ekran" oferujący rozdzielczość 720p (1280x720 px). 

Czytaj także: Google Apps z 40 milionami użytkowników


Źródło: Dreamforce


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.