Analityka to nie czarna magia! Zostań lepszym marketingowcem - pomoże #digitalfest w Krakowie

13-11-2018, 16:14

Plany marketera na środę? Może konferencja dla marketerów i przedsiębiorców #digitalfest? Organizator, Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych, zaprasza 14 listopada do krakowskiego Multikina.

Było pewne, że obrana strategia marketingowa będzie skuteczna, ale nie przyniosła zamierzonych efektów? Co poszło nie tak? To pytanie, na które każdy chciałby znać odpowiedź. A organizatorzy #digitalfest postaramy się ją znaleźć już 14 listopada!

#digitalfest to wydarzenie dla przedsiębiorców oraz marketerów, które promuje biznes oparty o analitykę internetową i praktyczne zastosowanie nowych technologii. Jeśli na co dzień zawodowo zajmujesz się marketingiem, sprzedażą lub e-commerce - to wydarzenie jest dla Ciebie!

Co będzie na Ciebie czekać? Magiczny dzień pełen wyzwań! Wydarzenie obejmuje bezpłatną konferencję, prezentacje, panele dyskusyjne oraz case studies. Zostaną przygotowane dwie sceny w Multikinie z myślą o nowych technologiach, które zmieniają biznes oraz o najnowszych trendach z rynku produktów cyfrowych i e-commerce. Grono prelegentów (do podejrzenia tutaj) prezentuje się naprawdę zachęcająco!

Kolejnego dnia dla uczestników #digitalfest zorganizowano także całodniowe, płatne warsztaty, w trakcie których będzie można poćwiczyć zaprezentowane wcześniej tematy. Do udziału w konferencji zaproszono wielu specjalistów zajmujących się nowymi technologiami oraz marketingiem.

Zarejestruj się za darmo na www.digitalfest.pl.

Dołącz do wydarzenia w mediach społecznościowych: www.facebook.com/digitalfestpl.

Organizatorem konferencji jest Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych, która powstała w celu promowania cyfryzacji i digitalizacji biznesu, a w szczególności nowych technologii w obszarach zarządzania, sprzedaży oraz marketingu.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

Warto przeczytać:

    
  znajdź w serwisie

  RSS  
  RSS  

  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy  
  « Sierpień 2021»
  PoWtŚrCzwPtSbNd
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031