Aktualizacja HTC Desire S może powodować problemy

28-07-2011, 10:38
Listy Czytelników

Nowe oprogramowanie, które przygotowują producenci urządzeń, choć zwykle zawiera wiele poprawek, również nie jest wolne od błędów.

HTC w ostatnim czasie zmaga się z problemami dotyczącymi patentów, a jak donoszą użytkownicy, firma musi się też mierzyć z błędami w aktualizacjach.

>>Czytaj także: Nie tylko HTC naruszyło patenty Apple?

Sonda
Miałeś kiedyś problemy po aktualizacji oprogramowania?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Jak poinformował jeden z naszych czytelników, po aktualizacji oprogramowania w smartfonie HTC Desire S urządzenia działające w ramach T-Mobile nie mogą korzystać z bezprzewodowych sieci Wi-Fi. Przypadek nie jest odosobniony, a na forach związanych z Androidem znaleźć można bardzo ostre komentarze użytkowników, którzy nie mogą się połączyć z internetem.

Problem dotyczy aktualizacji z numerem 1.47.401.4, zatem użytkownicy, którzy do tej pory nie pokusili się o instalację nowej wersji, powinni zaczekać do wydania kolejnej poprawki od HTC. Znany producent smartfonów na razie nie poinformował, kiedy problem zostanie rozwiązany. Firma zapewnia jednak, że użytkownicy nie są zdani tylko na siebie.

Serwis Android.com.pl dowiedział się, że dystrybucja pechowej aktualizacji została już wstrzymana, a inżynierowie pracują obecnie nad poprawką. W momencie gotowości ponownej aktualizacji poinformujemy użytkowników oraz osoby, które kontaktowały się z nami bezpośrednio - zapewniło HTC.

Posiadacze smartfonów HTC, które po aktualizacji nie działają poprawnie, powinni się więc skontaktować z firmą telefonicznie bądź korzystając z formularza.

>>Czytaj także: Naukowcy stworzyli przezroczystą baterię (wideo)


UWAGA: UWAGA: Wybrane listy, przesłane do redakcji Dziennika Internautów, publikujemy, by umożliwić ich autorom dotarcie do szerszego grona odbiorców. Czytelnicy mogą podzielać zawarte w nich poglądy lub mieć odmienne zdanie - zachęcamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach. Treści publikowanych listów mogą zawierać prywatne poglądy internautów, które nie odzwierciedlają poglądów redakcji DI. Listy prosimy kierować na adres: listy@di.com.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031