(akt.) Spryciarze szykują się do wejścia na rynki wschodnie (wideo)

07-12-2009, 20:52

Marcin Radziwoń, szef portalu Spryciarze.pl, wziął udział w kolejnym odcinku Flash Gaduły - cyklu wywiadów z przedstawicielami najciekawszych projektów w polskim internecie realizowanym przez telewizję internetową Lookr.tv we współpracy z serwisem Startups.pl.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Spryciarze.pl posiadają studio z trzema kamerami Full HD i profesjonalnym oświetleniem, co pozwala im na tworzenie poradników eksperckich. Tematyka poradników jest bardzo szeroka - od szkoły rodzenia po snookera. Współpracuje z nami 51 specjalistów - mówi w materiale Marcin Radziwoń, zdradzając przy okazji, jaki biznes w sieci ma szansę na sukces: Warto zrobić coś skierowanego do osób w wieku 45-50 lat, bo ta grupa jest zdecydowanie niedopieszczona.

>> Czytaj też: Spryciarze: Czas na porady wideo ekspertów

Na uwagę zasługuje też fakt, że Vivex Investment - udziałowiec Spryciarze.pl, grupa wspierająca finansowo startupy na Ukrainie i w Rosji - zamierza w pierwszym kwartale 2010 roku wejść z tym serwisem na rynki wschodnie. Ten rynek ma bardzo duży potencjał, więc wiążemy z nim pewne nadzieje – przyznaje w wywiadzie Radziwoń.

Część I:

Część II:

Kolejną osobą, która będzie odpowiadać na pytania internautów jest Adam Zygadlewicz, Project Manager serwisu Flaker.pl. Pytania można zadawać na stronie Lookr.tv lub wysyłać na adres fg@lookr.tv.


Źródło: Lookr.tv


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.