Abonament 0 zł - przełomowa oferta sieci Era

03-07-2007, 00:04

W sieci Era można mieć telefon bez stałej opłaty miesięcznej i nie trzeba doładowywać konta. "Jeżeli chcesz korzystać z telefonu wtedy, kiedy potrzebujesz, bez konieczności płacenia miesięcznego abonamentu to najprostszym rozwiązaniem jest Taryfa Zero!" - czytamy na stronie Ery. I rzeczywiście - rozmawiasz - płacisz, nie rozmawiasz - nie dostajesz rachunków. Przynajmniej w czasie trwania promocji.

Czas trwania umowy promocyjnej, to 12 miesięcy (12 cykli rozliczeniowych), z której skorzystać mogą wszyscy obecni i przyszli indywidualni klienci Operatora. Osoby te dostaną telefon na dowód i zaświadczenie o zarobkach (kartę kredytową / dokument poświadczający otrzymywanie emerytury lub renty / inny dokument wskazany przez Erę).

Za rozwiązanie umowy nie grożą żadne konsekwencje, można z niej zwyczajnie zrezygnować. Ponadto, jak czytamy w regulaminie promocji, po 12 cyklach rozliczeniowych, Era zastrzega sobie prawo do zmiany taryfy na jedną z obowiązujących w okresie wygaśnięcia umowy, jednak z abonamentem w wysokości nie wyższej niż w przypadku "Taryfy Zero" - 10 zł.

Opłaty:

0. Promocyjny abonament - 0 zł.
1. Połączenie do wszystkich sieci - 0,49 zł.
2. Opłata za wiadomość SMS - 0,15 zł.
3. Opłata za wiadomość MMS - 0.40 zł.

Jedyną poważniejszą, początkową opłatą, na którą należy się przygotować, to opłata aktywacyjna - 99 zł brutto (z VAT).

Promocja trwa od 3 lipca 2007 do 15 stycznia 2008 r.


Regulamin promocji "Taryfa Zero".
Załącznik cenowy "Taryfa Zero"

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag taryfa zerotag PTCtag Era
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy