Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

5G Bardziej od T-Mobile już dostępna dla niemal 26 proc. populacji kraju

19-01-2024, 12:29

Streaming w wyższej rozdzielczości, jeszcze łatwiejszy kontakt z bliskimi, a dla biznesu niezwykłe możliwości cyfrowego rozwoju – to wszystko mają zyskać klienci T-Mobile dzięki nowej, jeszcze szybszej sieci 5G Bardziej od tego operatora.

5G Bardziej od T-Mobile już dostępna dla niemal 26 proc. populacji Polski

Sieć komórkowa T-Mobile przyspiesza, przebijając barierę 1 Gb/s. To wszystko dzięki 5G Bardziej – sieci stworzonej w oparciu o technologię T-Mobile i pasmo 3,7 – 3,8 GHz, trzy razy pojemniejszej niż sieci poprzednich generacji.

Kto już może korzystać z 5G Bardziej?

Pełnią możliwości sieci 5G Bardziej mogą już cieszyć się pierwsi mieszkańcy Poznania, Piły, Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Łodzi, Kielc, Radomia, Częstochowy, Warszawy i wielu innych miejscowości w całym kraju, ale to dopiero początek. Już w tej chwili sygnał sieci 5G Bardziej dociera do klientów T-Mobile za pośrednictwem 1448 stacji bazowych, a w ciągu najbliższych tygodni liczba stacji dostarczających klientom sygnał nowej sieci przekroczy 2000, obejmując ponad 26% populacji kraju.

Sprawdź Mapę zasięgu sieci 5G Bardziej >

Dla kogo oferta 5G Bardziej?

Możliwość skorzystania z jakości 5G Bardziej otrzymają dziś klienci wszystkich aktualnych głosowych ofert abonamentowych w T-Mobile dla klientów indywidualnych, ofert MagentaBIZNES klientów biznesowych oraz klientów ofert korporacyjnych. Dostęp do 5G Bardziej zyskają także klienci aktualnych ofert przedpłaconych: na doładowania (T-Mobile MIX) oraz Red Bull MOBILE, a także na kartę (oferty M, M+UA oraz L). Z 5G Bardziej mogą również korzystać klienci wybierający ofertę Internetu domowego - technologia ta jest dostępna w większości aktualnych ofert.

Firma przygotowała także promocję, dzięki której od 1 lutego do 30 kwietnia z dostępu do 5G Bardziej będą mogli bez dodatkowych opłat korzystać wszyscy dotychczasowi klienci umów przedpłaconych (T-Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz T-Mobile MIX).

Ruszają promocje na urządzenia 5G w T-Mobile

W każdym z planów obejmujących 5G bardziej T-Mobile oferuje szerokie telefonów, tabletów i urządzeń sieciowych, przygotowanych na pełne wykorzystanie zalet sieci 5G. Klienci firmy mogą spodziewać się w najbliższym czasie atrakcyjnych promocji na urządzenia.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik