5 powodów, dla których warto odwiedzić nowe Forum Dziennika Internautów

04-05-2011, 14:36

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy nowe Forum DI. Zastąpiło ono stare i nieatrakcyjne pod względem funkcjonalności i wyglądu. Wraz z nową odsłoną oddajemy wszystkim użytkownikom nowe funkcje i możliwości udzielania się w ulubionej tematyce, a także prezentowania swoich przemyśleń w zupełnie nowy sposób. Teraz każdy internauta, Czytelnik DI, może m.in. prowadzić swój własny Dziennik :)

Zapraszamy na stronę: https://forum.di.com.pl

Forum DI - strona główna

Co nowego?

Blogi

To proste narzędzie dla każdego, kto chce dzielić się regularnie z innymi swoimi przemyśleniami, komentować bieżące wydarzenia. Wystarczy zalogować się (zarejestrować) na Forum i utworzyć swojego bloga. Blog na DI to dobry pomysł na szybkie dotarcie do odbiorców i czytelników Dziennika Internautów!

Albumy

Każdy użytkownik Forum może utworzyć swój album ze zdjęciami (Publiczny, a także Prywatny, niewidoczny dla pozostałych użytkowników). To pomysł na galerię zdjęć z imprezy, imprezy firmowej, wyjazdów wakacyjnych, możliwość dzielenia się z użytkownikami DI swoimi pracami, kreacjami.

Grupy społecznościowe

Jeżeli interesujesz się np. fotografią, możesz założyć swoją własną grupę i zapraszać do niej innych użytkowników. Możesz stworzyć grupę zamkniętą lub publiczną, albo publiczną na zaproszenia. Grupa może mieć też swoje albumy. Zakładając nową grupę, stajesz się jej właścicielem!

Ocenianie postów

Jeżeli podoba Ci się szczególnie jakiś post lub chciałbyś nagrodzić autora za poruszenie ważnej kwestii, wystarczy, że klikniesz przycisk + (plus) w prawym górnym rogu postu. Jeżeli natomiast nie pochwalasz czyjegoś zdania, nie podoba Ci się dany post, możesz kliknąć przycisk – (minus). Skumulowanie wielu minusów od wielu użytkowników spowoduje ukrycie postu na liście tematu.

Facebook Connect

Możesz łatwo i szybko utworzyć konto na Forum DI, korzystając z integracji z Facebookiem. Jeżeli masz już konto na Forum, możesz także połączyć je z FB. Pisząc post, możesz opublikować go jednocześnie na Facebooku. Jeżeli spodoba Ci się któryś z tematów, możesz kliknąć "Lubię to".

W planach

Zamierzamy w tym roku połączyć system Forum z komentarzami pod wiadomościami DI, integrując jednocześnie system logowania się do serwisu (profile Forum DI zastąpią obecne profile użytkowników DI) Zachęcamy Czytelników DI do zakładania kont na Forum już teraz, udzielania się na nim oraz zdobywania stażu i reputacji - w przyszłości może to zaprocentować. Aktywnych będziemy nagradzać!

Zapraszamy na stronę: https://forum.di.com.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Forum DItag Dziennik Internautów
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930