Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

26-latek za niemoralne propozycje pójdzie do więzienia

31-10-2011, 16:27

Mężczyznę aresztowano wczoraj na trzy miesiące, po tym jak próbował umówić się z nieletnią dziewczynką. W porę zainterweniował ojciec 10-latki, który zgłosił sprawę na policję. Aresztowanemu może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu do komisariatu policji zgłosił się zaniepokojony mężczyzna i poinformował, że jego 10-letnia córka od kilkunastu tygodni rozmawia przez komunikator internetowy z nieznanym mężczyzną. Ojciec zorientował się, że tematem rozmów są sprawy natury intymnej. Zgłoszeniem zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Policjanci ustalili, że mężczyzna nawiązał kontakt z dziewczynką przez internet i składał jej niemoralne propozycje, a w ostatnim okresie próbował się z nią spotkać. Po ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny śledczy zapukali do drzwi jego domu. 26-letni mieszkaniec Kielc miał być kompletnie zaskoczony.

Czytaj też: Nieletni sprawcą wyłudzeń przez komunikator Tlen

Po przeszukaniu jego mieszkania policjanci zabezpieczyli komputery, dyski twarde oraz kilkanaście płyt CD i DVD. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na zabezpieczonym sprzęcie znajdują się zdjęcia i filmy pornograficzne z udziałem małoletnich. Z ustaleń policjantów wynika również, że prawdopodobnie mężczyzna sam nagrał część z nich.

Wczoraj decyzją sądu 26-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: KWP w KielcachOstatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik