24. spotkanie Geek Girls Carrots Białystok: O blogach, budowaniu własnej marki i miłości do fotografii

25 marca (w środę) o godz. 18.00 Geek Girls Carrots Białystok zapraszają na kolejne, 24. spotkanie. Tym razem jego tematyką będą blogi, budowanie własnej marki w internecie oraz pasja, która przeradza się w biznes.

24. spotkanie Geek Girls Carrots Białystok

Karotki będą gościć „Zwierza popkulturalnego”, czyli Katarzynę Czajkę, zdobywczynię tytułu Blog Roku 2012, oraz Pawła Kadysza, twórcę platformy Tookapic i blogera.

Miejsce: Kawiarnia Fama, ul. Legionowa 5, Białystok

Wstęp wolny po rejestracji na: ggcbialystok24.evenea.pl

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/729531997160456

 

Agenda:

18:00    Powitanie – Katarzyna Stempniak, GGC Białystok

18:15    „Jak zdobyć żelki i zjednać do siebie ludzi - budowanie pozytywnej marki blogera w Internecie” – Katarzyna Czajka, czyli Zwierz Popkulturalny

18:45    „Od jednego zdjęcia do dwóch i pół biznesu” - Paweł Kadysz o wyzwaniach i postanowieniach. O tym, dlaczego warto próbować nowych rzeczy. I o tym, jak nowa pasja niespodziewanie zaczęła, oprócz satysfakcji, przynosić realne zyski.

19:20    Networking / Afterparty

 

Prelegenci:

Katarzyna Czajka - absolwentka historii i socjologii. Od 2009 r. na blogu „Zwierz popkulturalny” (zpopk.pl) pisze o serialach, filmach i wszystkim, co związane z kulturą popularną. Oddana wielbicielka produkcji BBC i Batmana. W 2012 r. „Zwierz popkulturalny” został wybrany Blogiem Blogerów w konkursie Blog Roku. Poza nałogowym oglądaniem filmów i seriali oraz czytaniem komiksów pisze doktorat na ISNS UW i zajmuje się naukowo kinem polskim w dwudziestoleciu międzywojennym.

Paweł Kadysz - od ponad 13 lat związany z tworzeniem grafiki na potrzeby WWW. Bałaganiarz, gracz, gadżeciarz. Fotograf amator. Uzależniony od kawy, muzyki, internetu, Facebooka, dobrego designu i ciągłego doskonalenia umiejętności. Twórca Tookapic (tookapic.com) - platformy do realizacji „365 photo projects”, czyli tworzenia cyklu zdjęć robionych codziennie przez cały rok. Bloger (pawelkadysz.pl).

Wszyscy, którzy kochają nowe media, ciekawe historie i nowe, inspirujące znajomości - obecność obowiązkowa!

___________________________________________________________________________________

Geek Girls Carrots - o co chodzi?

Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Tworzą ją programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w internecie, SEO i SEM, a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko!

Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT. Odbywające się co miesiąc spotkania są okazją, aby porozmawiać, opowiedzieć o swoich projektach, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. GGC organizują także szkolenia i warsztaty.

Idea Geek Girls Carrots, zainicjowana przez Kamilę Sidor w Warszawie w 2011 r., zainspirowała dziewczyny w całej Polsce. Obecnie spotkania odbywają się już w 14 polskich miastach oraz w Berlinie, Londynie, Seattle, Nowym Jorku.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930